Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem, na terenie gminy Ostaszewo, na podstawie zakupu biletów miesięcznych w roku szkolnym 2023/2024.
- Data publikacji
- 20.08.2026, 12:17
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wykonaniu umowy
ZAMAWIAJĄCY
Gmina Ostaszewo
- Adres
- Kościuszki 51, 82-112 Ostaszewo
- ug@ostaszewo.pl
- WWW zamawiającego
- www.ostaszewo.pl
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400224 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem, na terenie gminy Ostaszewo, na podstawie zakupu biletów miesięcznych w roku szkolnym 2023/2024.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ostaszewo
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747900
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kościuszki 51
1.4.2.) Miejscowość: Ostaszewo
1.4.3.) Kod pocztowy: 82-112
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@ostaszewo.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ostaszewo.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4c61ab3-1aa2-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400224
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00293791
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem, na terenie gminy Ostaszewo, na podstawie zakupu biletów miesięcznych w roku szkolnym 2023/2024.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dowozu dzieci do placówek oświatowych, wraz z opiekunem, na terenie gminy Ostaszewo, na podstawie zakupu biletów miesięcznych, w roku szkolnym 2023/2024.
2. Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określają: opis przedmiou zamówienia stanowiący załącznik nr 4 do SWZ, projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 6 do SWZ - „projekt umowy” oraz “przewidywany harmonogram przewozów” stanowiący załacznik 5 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2023-09-01 do 2024-06-214.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): WAN-BUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387432917
4.3.3.) Ulica: ul. T. Bairda 56 lokal 4
4.3.4.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-825
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 178690,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00381365/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2024-06-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 175266,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.