← WSZYSTKIE PRZETARGI
Lubelskie

Dowóz dzieci do szkół i przedszkola na terenie Gminy Werbkowice wraz z zapewnieniem opieki podczas przewozów w miesiącu wrześniu roku szkolnego 2026/2027

Data publikacji
03.09.2026, 09:38
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wyniku postępowania

ZAMAWIAJĄCY

GMINA WERBKOWICE

Adres
ul. Zamojska 1, 22-550 Werbkowice
Telefon
84 657 20 80
E-mail
ug@werbkowice.pl
WWW zamawiającego
https://werbkowice.pl

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00419832 z dnia 2026-09-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz dzieci do szkół i przedszkola na terenie Gminy Werbkowice wraz z zapewnieniem opieki podczas przewozów w miesiącu wrześniu roku szkolnego 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WERBKOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368859

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zamojska 1

1.5.2.) Miejscowość: Werbkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-550

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 84 657 20 80

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@werbkowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://werbkowice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz dzieci do szkół i przedszkola na terenie Gminy Werbkowice wraz z zapewnieniem opieki podczas przewozów w miesiącu wrześniu roku szkolnego 2026/2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad3779b9-3b66-4bf4-ba35-79c1ce70f9a6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00419832

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030478/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Dowóz dzieci do szkół i przedszkola na terenie Gminy Werbkowice wraz z zapewnieniem opieki podczas przewozów w miesiącu wrześniu roku szkolnego 2026/2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienia udzielono na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a Pzp .
Zamawiający unieważnił uprzednie postępowanie na Dowozów dzieci do szkół na terenie Gminy Werbkowice w okresie od 01.09.2026r. do 25.06.2027r. Zamawiający, ze względu na brak możliwości zachowania terminów określonych dla innych konkurencyjnych trybów udzielenia zamówienia oraz ze względu na wymóg natychmiastowego wykonania zamówienia w celu zapewnienia dowozów dzieci do szkół w miesiącu wrześniu 2026r. wszczął procedurę zamówienia z wolnej ręki obejmującej miesiąc wrzesień 2026r. Jednocześnie Zamawiający wszczął kolejne postępowanie w procedurze konkurencyjnej nr RIP.271.8.2026.KBR. pn „Dowóz dzieci do szkół i przedszkola na terenie Gminy Werbkowice wraz z zapewnieniem opieki podczas przewozów w roku szkolnym 2026/2027”. Postępowanie objęło okres wykonywania dowozów od dnia 1 października 2026 do dnia 26 czerwca 2027r.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-72d494fb-ee59-42a8-bdd4-58cb3eb7430a

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIP.271.9.2026.KBR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 848912,09 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 68875,21 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dowóz dzieci do szkół i przedszkola na terenie Gminy Werbkowice wraz z zapewnieniem opieki podczas przewozów w miesiącu wrześniu roku szkolnego 2026/2027, obejmujący następujące Zadania:
ZADANIE NR 1 – Przewóz uczniów wraz z zapewnieniem opieki podczas transportu do Szkoły Podstawowej w Werbkowicach, do Przedszkola Samorządowego „Bajka” w Werbkowicach,
ZADANIE NR 2 – Przewóz uczniów wraz z zapewnieniem opieki podczas transportu do Publicznej Szkoły Podstawowej w Hostynnem Kolonii.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 97349,95 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 97349,95 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 97349,95 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe i Transportowe Przewóz Osób Sławomir Weremczuk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9191172365

7.3.4) Miejscowość: Werbkowice

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 97349,95 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2026-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE