← WSZYSTKIE PRZETARGI
Małopolskie

Dowóz dzieci do szkół na terenie Gminy Zawoja w roku szkolnym 2025/2026

Data publikacji
04.09.2026, 10:23
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wykonaniu umowy

ZAMAWIAJĄCY

Gmina Zawoja

Adres
-, 34-222 Zawoja
Telefon
511122984
E-mail
a.winczewska@zawoja.pl
WWW zamawiającego
www.zawoja.ug.pl

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00422486 z dnia 2026-09-04

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Dowóz dzieci do szkół na terenie Gminy Zawoja w roku szkolnym 2025/2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zawoja

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182019

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: -

1.4.2.) Miejscowość: Zawoja

1.4.3.) Kod pocztowy: 34-222

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.4.7.) Numer telefonu: 511122984

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: a.winczewska@zawoja.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zawoja.ug.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65445da0-cdc9-4acf-9046-ef0237fd4e22

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00422486

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-04

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00265665

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dowóz dzieci do szkół na terenie Gminy Zawoja w roku szkolnym 2025/2026

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zadanie nr 2 dotyczy dowozu dzieci niepełnosprawnych ( z dysfunkcjami ruchu i dysfunkcjami umysłowymi) do OREW Juszczyn oraz dowóz uczniów do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Makowie Podhalańskim
1. Dowóz uczniów z miejsca zamieszkania w Zawoi i Skawicy do OREW Juszczynie i z powrotem oraz dowóz uczniów do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Makowie Podhalańskim i z powrotem obejmuje: Przewóz dzieci specjalnej troski z miejsca zamieszkania na terenie Gminy Zawoja do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno Wychowawczego w Juszczynie i z powrotem oraz dowóz uczniów do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Makowie Podhalańskim codziennie w dniach nauki szkolnej w okresie od 1 września 2025 r. do 31 sierpnia 2026 r. Przewozy polegają na podjeżdżaniu po uczniów specjalnej troski w miarę możliwości jak najbliżej miejsca zamieszkania, poczynając od Zawoi Wilcznej wzdłuż drogi głównej, następnie przejazd na Skawicę i Skawicę Sucha Góra dalej do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Juszczynie i Makowie Podhalańskim. Trasa Zawoja Zające (skrzyżowanie przy drogowskazie Zające) odbywa się przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. W okresie zimowym i w okresach w których warunki na drodze zagrażają bezpieczeństwu, dowóz i odwóz odbywać się będzie od budynku OSP Zawoja Centrum, kurs ranny dowóz uczniów do OREW w Juszczynie na godz. 7:30 kurs popołudniowy dowóz uczniów na godz. 14:30, do Makowa Podhalańskiego na 7:50. Szczegóły do uzgodnienia z Dyrektorami placówek. UWAGA: Zamawiający zastrzega sobie możliwość ograniczenia ilości poszczególnych tras, wraz z proporcjonalnym pomniejszeniem wynagrodzenia

3.9.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-01

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-08-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Transp.-Handlowe Józef Dyrcz

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5521036635

4.3.4.) Miejscowość: Skawica

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 156200 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00429127/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 156200 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE