← WSZYSTKIE PRZETARGI
NOWYDolnośląskie

Dowóz dzieci do szkół w roku szkolnym 2025/2026

Data publikacji
04.09.2026, 14:36
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wykonaniu umowy

ZAMAWIAJĄCY

GMINA OSIECZNICA

Adres
ul. Lubańska 43, 59-724 Osiecznica
Telefon
757312107
E-mail
agnieszka.rutkowska@osiecznica.pl
WWW zamawiającego
https://bip.osiecznica.pl

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00423792 z dnia 2026-09-04

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Dowóz dzieci do szkół w roku szkolnym 2025/2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSIECZNICA

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821500

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Lubańska 43

1.4.2.) Miejscowość: Osiecznica

1.4.3.) Kod pocztowy: 59-724

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.4.7.) Numer telefonu: 757312107

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.rutkowska@osiecznica.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.osiecznica.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-078cdf9e-f994-4717-8e82-fec28f5c3573

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00423792

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-04

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00360161

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dowóz dzieci do szkół w roku szkolnym 2025/2026

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dowóz dzieci do Szkoły Podstawowej w Parowej

3.9.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-26

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-09-01 do 2026-06-26

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bolesławcu Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230466861

4.3.3.) Ulica: Modłowa 8

4.3.4.) Miejscowość: Bolesławiec

4.3.5.) Kod pocztowy: 59-700

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 52080,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00375113/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 56784,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE