Warmińsko-mazurskie
DOWÓZ DZIECI DO SZKÓŁ W ROKU SZKOLNYM 2026/2027 W OPARCIU O BILETY MIESIĘCZNE
- Data publikacji
- 20.08.2026, 16:40
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wyniku postępowania
ZAMAWIAJĄCY
GMINA BRANIEWO
- Adres
- ul. Moniuszki 5, 14-500 Braniewo
- gmina@gminabraniewo.pl
- WWW zamawiającego
- https://www.gminabraniewo.pl
- Strona postępowania
- OTWÓRZ STRONĘ →
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401146 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
DOWÓZ DZIECI DO SZKÓŁ W ROKU SZKOLNYM 2026/2027
W OPARCIU O BILETY MIESIĘCZNE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRANIEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747997
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Moniuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Braniewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-500
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminabraniewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gminabraniewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8ef94df8-c9bc-4cdd-871c-c2d996efe37a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOWÓZ DZIECI DO SZKÓŁ W ROKU SZKOLNYM 2026/2027W OPARCIU O BILETY MIESIĘCZNE
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ef94df8-c9bc-4cdd-871c-c2d996efe37a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401146
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352052
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/02/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dowóz dzieci do szkół w roku szkolnym 2026/2027 w oparciu o bilety miesięczne.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługowego przewozu dzieci z miejscowości położonych na terenie Gminy Braniewo do szkół podstawowych znajdujących się w Braniewie, Lipowinie i Szylenach.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w pkt. V SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający: Gmina Braniewo działając na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r., poz. 793) informuje, że unieważnia postępowanie prowadzone o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym (bez negocjacji) pn.: Dowóz dzieci do szkół w roku szkolnym 2026/2027 w oparciu o bilety miesięczne - ponieważ najkorzystniejsza oferta przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 434477,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 695076,99 PLN
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.