← WSZYSTKIE PRZETARGI
Mazowieckie

Dowóz dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Nowe Miasto do szkoły i przedszkola w roku szkolnym 2025/2026

Data publikacji
19.08.2026, 09:36
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wykonaniu umowy

ZAMAWIAJĄCY

Miasto i Gmina Nowe Miasto

Adres
Apteczna 8, 09-120 Nowe Miasto
E-mail
info@ugnowemiasto.pl
WWW zamawiającego
www.ugnowemiasto.pl

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397305 z dnia 2026-08-19

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Dowóz dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Nowe Miasto do szkoły i przedszkola w roku szkolnym 2025/2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Nowe Miasto

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378284

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Apteczna 8

1.4.2.) Miejscowość: Nowe Miasto

1.4.3.) Kod pocztowy: 09-120

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: info@ugnowemiasto.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugnowemiasto.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65467e3d-6d8b-4f79-b933-cc7c5899ead5

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397305

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00319783

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dowóz dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Nowe Miasto do szkoły i przedszkola w roku szkolnym 2025/2026

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Dowóz dzieci i młodzieży
z terenu Miasta i Gminy Nowe Miasto do szkoły i przedszkola w roku szkolnym 2025/2026” oraz bezpieczne odwożenie ze szkoły do wyznaczonych punktów zbiórki. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić miejsca siedzące dla wszystkich objętych dowozem uczniów, z zapewnieniem wszystkich zasad bezpieczeństwa przejazdu w pozycji siedzącej. W razie awarii pojazdu wykonującego przewóz uczniów, Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia autobusu zastępczego na własny koszt.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług w zakresie transportu tj. dowożenia i rozwożenia uczniów do:
- Zespołu Szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście znajdującego się przy ul. Ciechanowskiej 15;
- Przedszkola Samorządowego im. Misia Uszatka w Nowym Mieście znajdującego się przy ul. Ciechanowskiej 17.
3.1 Cztery trasy dowozu o łącznej długości około 150 km:
TRASA A
Nowe Miasto-Folwark, Władysławowo, Rostki, Gawłowo, Miszewo B, Grabie, Miszewo Wielkie, Nowe Miasto, Przepitki, Kadłubówka, Nowe Miasto.

TRASA B
Gościmin Wielki, Karolinowo, Gucin, Zawady B, Zawady Stare, Gościmin Wielki,
Modzele-Bartłomieje, Henrykowo, Czarnoty, Zasonie, Nowe Miasto.
TRASA C
Latonice, Janopole, Szczawin, Adamowo, Klukówek, Jurzynek, Wólka Szczawińska, Anielin, Belin, Nowe Miasto.
TRASA D
Nowe Miasto, Joniec, Nowe Miasto.


3.2 Siedem tras odwozu o łącznej długości około 250 km

TRASA A
Kadłubówka, Miszewo Wielkie, Grabie, Miszewo B, Władysławowo, Rostki, Gawłowo, Nowe Miasto-Folwark.
TRASA B
Nowe Miasto-Folwark, Władysławowo, Rostki, Gawłowo, Miszewo B, Grabie, Miszewo Wielkie, Kadłubówka, Przepitki.
TRASA C
Zasonie, Gościmin Wielki, Karolinowo, Gucin, Zawady B, Zawady Stare, Gościmin Wielki, Modzele-Bartłomieje, Henrykowo, Czarnoty.
TRASA D
Zasonie, Gościmin Wielki, Karolinowo, Gucin, Zawady B, Zawady Stare, Gościmin Wielki, Modzele-Bartłomieje, Henrykowo, Czarnoty.
TRASA E
Latonice, Janopole, Szczawin, Adamowo, Klukówek, Szczawin, Jurzynek, Wólka Szczawińska, Anielin, Belin.
TRASA F
Latonice, Janopole, Szczawin, Adamowo, Klukówek, Szczawin, Jurzynek, Wólka Szczawińska, Anielin, Belin.
TRASA G
Nowe Miasto, Joniec, Nowe Miasto.


Podane długości tras są przybliżone, służące do obliczenia wartości zamówienia i porównania złożonych ofert. Kolejność przejazdów oraz faktyczne długości tras mogą uleć zmianie oraz faktyczne wykorzystanie pojazdów zostaną dookreślone. Pojazdy przeznaczone do dowozu dzieci i młodzieży winny spełniać warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 roku w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia ( tekst jednolity- Dz. U. z 2024 r. poz. 502).
4. Do wykonania zamówienia niezbędne są:
- 3 autobusy do przewozu osób- 55 miejsc siedzących
- 1 bus do przewozu osób – co najmniej 15 miejsc siedzących

3.9.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-27

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-09-02 do 2026-06-25

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): "DAN - BUD BIS" Usługi Transportowo - Budowlane Franciszek Żmijewski

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5671025053

4.3.4.) Miejscowość: Joniec

4.3.5.) Kod pocztowy: 09-131

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 442928,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00396295/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-25

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 525230,68 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Do umowy zawarty został aneks nr 1 z dnia 29 sierpnia 2025 r. zmieniający zasady waloryzacji. Wprowadzona zmiana nie zobowiązuje do wprowadzenia ogłoszenia o zmianie umowy.
2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE