← WSZYSTKIE PRZETARGI
Wielkopolskie

Dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027

Data publikacji
01.09.2026, 14:56
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wyniku postępowania

ZAMAWIAJĄCY

Gmina Granowo

Adres
Sportowa 2, 62-066 Granowo
Telefon
614472001
E-mail
granowo@granowo.pl
WWW zamawiającego
www.granowo.pl
Strona postępowania
OTWÓRZ STRONĘ →

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416863 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Granowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000535860

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sportowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Granowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-066

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 614472001

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: granowo@granowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.granowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/granowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-648c4075-30cc-4312-800b-352be1f294d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416863

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036498/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323127

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRŚ.271.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozowych w zakresie dowozu i przywozu dzieci niepełnosprawnych wraz z opieką, zamieszkałych na terenie gminy Granowo na trasie dom – szkoła/placówka oświatowa – dom, w roku szkolnym 2026/2027.
Transport odbywać się będzie wg uzgodnionego z Zamawiającym szczegółowym harmonogramem dowozu i odbioru uczniów. Harmonogram będzie dostosowany do planów lekcji w poszczególnych szkołach/placówkach oświatowych i zostanie dostarczony Zamawiającemu w terminie 7 dni roboczych przed rozpoczęciem realizacji zamówienia.
Przewozy dzieci odbywać się mogą wyłącznie pojazdami dostosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym do przewozu osób na wózku inwalidzkim, spełniającymi wymagania techniczne określone w przepisach ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz.1251 ze zm.), ustawy z dnia 6 września 2001 roku o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r., poz. 1490 ze zm.) oraz innych przepisach związanych z przewozem osób. Wykonawca musi zapewnić uczniom bezpieczny przewóz, tzn. odpowiednie warunki bezpieczeństwa i higieny.
Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany tras oraz ilości dowożonych uczniów. W przypadku zwiększenia ilości dowożonych dzieci/uczniów Wykonawca musi zapewnić ich dowóz na warunkach podanych w ofercie, z możliwością modyfikacji trasy przejazdu.
Wszystkie elementy kosztów mają być zawarte w cenie 1 km.
Szacunkowa ilość dni z dowozami i odwozami w roku szkolnym 2026/2027 wynosi 188 dni.
Szacunkowa dzienna liczba kilometrów wynosi 394. Podane dane są wartością szacunkową, rzeczywista liczba kilometrów może ulec zmianie w zależności od liczby dzieci czy warunków drogowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 328138,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 388137,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 388137,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.W. TEST Leszek Kaczmarek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7881113706

7.3.3) Ulica: Warzywna 4

7.3.4) Miejscowość: Granowo

7.3.5) Kod pocztowy: 62-066

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-09-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 388137,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-08-31
2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE