← WSZYSTKIE PRZETARGI
Podkarpackie

DOWÓZ DZIECI Z TERENU GMINY ŁAŃCUT NA KRYTĄ PŁYWALNIĘ W ŁAŃCUCIE

Data publikacji
20.08.2026, 09:26
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

ZAMAWIAJĄCY

GMINA ŁAŃCUT

Adres
ul. Adama Mickiewicza 2A, 37-100 Łańcut
Telefon
172252264
E-mail
zamowieniapubliczne@gminalancut.pl
WWW zamawiającego
www.gminalancut.pl

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399461 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
DOWÓZ DZIECI Z TERENU GMINY ŁAŃCUT NA KRYTĄ PŁYWALNIĘ W ŁAŃCUCIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁAŃCUT

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581790

1.4.) Adres zamawiającego:

1.4.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 2A

1.4.2.) Miejscowość: Łańcut

1.4.3.) Kod pocztowy: 37-100

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.4.7.) Numer telefonu: 172252264

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@gminalancut.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminalancut.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399461

2.2.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

SEKCJA III ZMIANA OGŁOSZENIA

3.1.) Nazwa zmienianego ogłoszenia:

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.) Numer zmienianego ogłoszenia w BZP: 2026/BZP 00396045

3.3.) Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia: 01

3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:

4.2.2. Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przed zmianą:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie transportu dzieci z terenu gminy Łańcut na krytą pływalnie znajdującą się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łańcucie. Zamówienie obejmuje dowóz 115 dzieci wraz z opiekunami podzielonych na grupy (jedna grupa max. 15 osób + opiekun) na krytą pływalnię. W ramach zamówienia należy zrealizować 140 kursów w terminie od 21 września 2026 r. do 11 grudnia 2026 r., w określonych godzinach zajęć z nauki pływania na krytej pływalni, zgodnie z harmonogramem zajęć stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
Przewóz dzieci będzie odbywać się spod szkół zlokalizowanych w poszczególnych miejscowościach gminy Łańcut na krytą pływalnie znajdującą się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łańcucie,
ul. Armii Krajowej 57, 370-100 Łańcut, a następnie odwiezienie ich po zakończonych zajęciach na miejsce odbioru tj. pod daną szkołę

Po zmianie:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie transportu dzieci z terenu gminy Łańcut na krytą pływalnie znajdującą się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łańcucie. Zamówienie obejmuje dowóz 115 dzieci wraz z opiekunami podzielonych na grupy (jedna grupa max. 15 osób + opiekun) na krytą pływalnię. W ramach zamówienia należy zrealizować 150 kursów w terminie od 21 września 2026 r. do 11 grudnia 2026 r., w określonych godzinach zajęć z nauki pływania na krytej pływalni, zgodnie z harmonogramem zajęć stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
Przewóz dzieci będzie odbywać się spod szkół zlokalizowanych w poszczególnych miejscowościach gminy Łańcut na krytą pływalnie znajdującą się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łańcucie,
ul. Armii Krajowej 57, 370-100 Łańcut, a następnie odwiezienie ich po zakończonych zajęciach na miejsce odbioru tj. pod daną szkołę

2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zmianie ogłoszenia - -

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE