← WSZYSTKIE PRZETARGI
Małopolskie

Dowóz dzieci z terenu gminy Skrzyszów do Szkół Podstawowych i Przedszkola w roku szkolnym 2026/2027

Data publikacji
27.08.2026, 13:46
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wyniku postępowania

ZAMAWIAJĄCY

GMINA SKRZYSZÓW

Adres
642, 33-156 Skrzyszów
E-mail
inwestycje@ug.skrzyszow.pl
WWW zamawiającego
https://bip.malopolska.pl/ugskrzyszow
Strona postępowania
OTWÓRZ STRONĘ →

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410542 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz dzieci z terenu gminy Skrzyszów do Szkół Podstawowych i Przedszkola w roku szkolnym 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKRZYSZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660861

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 642

1.5.2.) Miejscowość: Skrzyszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-156

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@ug.skrzyszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugskrzyszow

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ab56d0e3-cdf9-4e93-b178-332a6213fba1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz dzieci z terenu gminy Skrzyszów do Szkół Podstawowych i Przedszkola w roku szkolnym 2026/2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab56d0e3-cdf9-4e93-b178-332a6213fba1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410542

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00026803/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.16 Dowóz dzieci z terenu gminy Skrzyszów do szkół podstawowych w roku szkolnym 2025/2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357025

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.2.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 424247,99 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dowozu dzieci z terenu gminy Skrzyszów do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Szynwałdzie, Szkoły Podstawowej im. Heleny Marusarzówny w Pogórskiej Woli, Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie oraz Przedszkola Publicznego w Skrzyszowie w roku szkolnym 2026/2027 wg wykazu tras dowozu stanowiącego załącznik nr 8 do SWZ. Dopuszcza się możliwość realizowania dowozu rano na trasie 2 i 5 wykazanej w załączniku nr 8 do SWZ jednym autobusem, pod warunkiem zrealizowania najpierw kursu nr 2, a następnie przystąpienia do realizacji kursu nr 5.
2. Pojazdy winny być oznakowane zgodnie z art. 57 ust. 1 oraz art. 58 ust. 1 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 ze zm.).
3. Dowóz powinien być realizowany zgodnie z obowiązkami wynikającymi z przepisów ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 110 ze zm.). Wykonawca powinien posiadać Standardy Ochrony Małoletnich oraz winien dokonać weryfikacji pracowników na podstawie art. 21 tej ustawy. Wykonawca powinien zapoznać się ze Standardami Ochrony Małoletnich obowiązującymi w Gminie Skrzyszów i ich przestrzegać.
4. W celu sporządzenia prawidłowej oferty cenowej Zamawiający zaleca zapoznać się z trasą dowozu dzieci i dostosować pojazdy (tj. autobusy lub busy) do panujących warunków terenowych.
5. Ostateczny harmonogram godzinowy dowozu i odwozu dzieci zostanie podany przez dyrektorów szkół i dyrektora przedszkola po rozpoczęciu roku szkolnego. Wykonawca usługi zobowiązany będzie do bieżącej współpracy z dyrektorami szkół i przedszkola w tym zakresie.
6. Godziny rozpoczęcia i zakończenia zajęć z uwagi na zmiany w planach zajęć mogą ulec zmianie w trakcie roku szkolnego.
7. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za szkody wynikłe z ruchu pojazdów wobec przewożonych osób oraz osób trzecich.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 315330,27 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 540505,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 315330,27 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przewóz Towarowo Pasażerski TRANSPORT Leszek Borgula

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8730013568

7.3.3) Ulica: Dąbrówka Tuchowska 88a

7.3.4) Miejscowość: Tuchów

7.3.5) Kod pocztowy: 33-170

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 315330,27 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE