Dowóz dzieci ze specjalnymi potrzebami z terenu Gminy Bojanowo do Specjalnego OSW im. Franciszka Ratajczaka w Rydzynie oraz OREW im. Piotrusia Pana w Lesznie”
- Data publikacji
- 03.09.2026, 11:08
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wyniku postępowania
ZAMAWIAJĄCY
GMINA BOJANOWO
- Adres
- Rynek 12, 63-940 Bojanowo
- urzad@gminabojanowo.pl
- WWW zamawiającego
- https://gminabojanowo.pl
- Strona postępowania
- OTWÓRZ STRONĘ →
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00420268 z dnia 2026-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz dzieci ze specjalnymi potrzebami z terenu Gminy Bojanowo
do Specjalnego OSW im. Franciszka Ratajczaka
w Rydzynie oraz OREW im. Piotrusia Pana w Lesznie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BOJANOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050534
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 12
1.5.2.) Miejscowość: Bojanowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-940
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminabojanowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminabojanowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/bojanowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz dzieci ze specjalnymi potrzebami z terenu Gminy Bojanowodo Specjalnego OSW im. Franciszka Ratajczaka
w Rydzynie oraz OREW im. Piotrusia Pana w Lesznie”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d033dc4-b6b3-4b46-ad71-28196e38d5a9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00420268
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00052034/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Dowóz dzieci ze specjalnymi potrzebami z terenu Gminy Bojanowo do Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Rydzynie oraz Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno Wychowawczego w Lesznie”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341898
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.18.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
specjalnego, których rodzice na podstawie art. 32 ust. 6, art. 39 ust. 4 i 4a ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo
oświatowe (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 737 ze zm.) złożyli wnioski o zapewnienie dowozu w roku szkolnym 2026/2027 do
Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Franciszka Ratajczaka w Rydzynie oraz Ośrodka Rehabilitacyjno-
Edukacyjno-Wychowawczego im. „Piotrusia Pana” Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Lesznie, gdzie uczniowie realizują obowiązek szkolny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 168264,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 168264,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 168264,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. Kępka Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6972377623
7.3.4) Miejscowość: święciechowa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 168264,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-25Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.