← WSZYSTKIE PRZETARGI
Śląskie

Dowóz i odwóz 4 uczniów niepełnosprawnych do klas integracyjnych i 3 dzieci do oddziału przedszkolnego w SP nr 6 im. Jana Pawła II w Łaziskach Górnych, ul Wyrska 4 wraz z opieką nad nimi

Data publikacji
03.09.2026, 08:16
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

ZAMAWIAJĄCY

Miasto Łaziska Górne

Adres
Plac Ratuszowy 1, 43-170 Łaziska Górne
Telefon
323248000
E-mail
zp@laziska.pl
WWW zamawiającego
www.laziska.pl

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00419510 z dnia 2026-09-03

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
Dowóz i odwóz 4 uczniów niepełnosprawnych do klas integracyjnych i 3 dzieci do oddziału przedszkolnego w SP nr 6 im. Jana Pawła II w Łaziskach Górnych, ul Wyrska 4 wraz z opieką nad nimi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Łaziska Górne

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257601

1.4.) Adres zamawiającego:

1.4.1.) Ulica: Plac Ratuszowy 1

1.4.2.) Miejscowość: Łaziska Górne

1.4.3.) Kod pocztowy: 43-170

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.4.7.) Numer telefonu: 323248000

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@laziska.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.laziska.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00419510

2.2.) Data ogłoszenia: 2026-09-03

SEKCJA III ZMIANA OGŁOSZENIA

3.1.) Nazwa zmienianego ogłoszenia:

Ogłoszenie o wyniku postępowania

3.2.) Numer zmienianego ogłoszenia w BZP: 2025/BZP 00417675

3.3.) Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia: 01

3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:

2.8. Numer planu postępowań w BZP

Przed zmianą:
2025/BZP 00011246/11/P

Po zmianie:
2025/BZP 00011246/14/P

3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:

SEKCJA VIII - UMOWA

3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:

8.3. Data końcowa okresu obowiązywania

Przed zmianą:
2026-06-26

Po zmianie:
2026-08-31

2026-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zmianie ogłoszenia - -

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE