← WSZYSTKIE PRZETARGI
Wielkopolskie

Dowóz i odwóz uczniów do i ze szkół prowadzonych na terenie Gminy Kołaczkowo od dnia 1.09.2025 r. do 26.06.2026 r. wraz z zapewnieniem wykwalifikowanej opieki na każdej trasie.

Data publikacji
26.08.2026, 12:22
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wykonaniu umowy

ZAMAWIAJĄCY

Gmina Kołaczkowo

Adres
Plac Władysława Reymonta 3, 62-306 Kołaczkowo
Telefon
61 438 03 30
E-mail
ug@kolaczkowo.pl
WWW zamawiającego
www.kolaczkowo.pl

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407997 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Dowóz i odwóz uczniów do i ze szkół prowadzonych na terenie Gminy Kołaczkowo od dnia 1.09.2025 r. do 26.06.2026 r. wraz z zapewnieniem wykwalifikowanej opieki na każdej trasie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kołaczkowo

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258112

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Plac Władysława Reymonta 3

1.4.2.) Miejscowość: Kołaczkowo

1.4.3.) Kod pocztowy: 62-306

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.4.7.) Numer telefonu: 61 438 03 30

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@kolaczkowo.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kolaczkowo.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-014d7bae-563c-4b88-b6c4-3069af471738

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407997

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00265983

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dowóz i odwóz uczniów do i ze szkół prowadzonych na terenie Gminy Kołaczkowo od dnia 1.09.2025 r. do 26.06.2026 r. wraz z zapewnieniem wykwalifikowanej opieki na każdej trasie.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest: „Dowóz i odwóz uczniów do i ze szkół prowadzonych na terenie Gminy Kołaczkowo od dnia 01.09.2025 r. 26.06.2026r. wraz z zapewnieniem wykwalifikowanej opieki na każdej trasie” w szczególności:
Przedmiotem niniejszego zamówienia publicznego jest usługa polegająca na bezpiecznym i punktualnym dowozie uczniów z terenu Gminy Kołaczkowo do szkół oraz ich powrót wraz z zapewnieniem wykwalifikowanej opieki na każdej trasie, w trakcie przewozu oraz podczas wsiadania i wysiadania dzieci z autobusu w miejscach do tego przeznaczonych zgodnie z art. 39 ust. 3 ustawy Prawo Oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 r. (Dz. U. z 2024 r. poz. 737 ze zm.), środkami transportu spełniającymi wymagania techniczne określone w przepisach ustawy – Prawo o ruchu drogowym (Dz. U z 2023 r. poz. 1047).

3.9.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-02

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-09-01 do 2026-06-26

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PPHU TUPALSKI sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6671764590

4.3.4.) Miejscowość: Słupca

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 377120,45 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00304741/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 338977,24 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE