Dowóz i odwóz uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Łukawcu i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wielkich Oczach w roku szkolnym 2026/2027
- Data publikacji
- 01.09.2026, 14:44
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
ZAMAWIAJĄCY
Gmina Wielkie Oczy
- Adres
- Leśna 2, 37-627 Wielkie Oczy
- Telefon
- 166310126
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416811 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
Dowóz i odwóz uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Łukawcu i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wielkich Oczach w roku szkolnym 2026/2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wielkie Oczy
1.2.) Oddział zamawiającego: Gmina Wielkie Oczy
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900588
1.4.) Adres zamawiającego:
1.4.1.) Ulica: Leśna 2
1.4.2.) Miejscowość: Wielkie Oczy
1.4.3.) Kod pocztowy: 37-627
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.4.7.) Numer telefonu: 166310126
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wielkieoczy.info.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wielkieoczy.info.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.6.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416811
2.2.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III ZMIANA OGŁOSZENIA
3.1.) Nazwa zmienianego ogłoszenia:
Ogłoszenie o wyniku postępowania3.2.) Numer zmienianego ogłoszenia w BZP: 2026/BZP 00416705
3.3.) Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia: 01
3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:
SEKCJA VI - OFERTY3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
6.2. Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem (Informacje o ofertach dla części nr 1) Przed zmianą:
60060,00
Po zmianie:
56160,00
3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
6.3. Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem (Informacje o ofertach dla części nr 1) Przed zmianą:
86520,00
Po zmianie:
82080,00
3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
6.4. Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (Informacje o ofertach dla części nr 1) Przed zmianą:
60060,00
Po zmianie:
56160,00
3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
6.2. Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem (Informacje o ofertach dla części nr 2) Przed zmianą:
124800,00
Po zmianie:
124533,50
3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
6.3. Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem (Informacje o ofertach dla części nr 2) Przed zmianą:
174720,00
Po zmianie:
161500,00
3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
6.4. Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (Informacje o ofertach dla części nr 2) Przed zmianą:
124800,00
Po zmianie:
124533,50
3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:
SEKCJA VIII - UMOWA3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
8.2. Wartość umowy/umowy ramowej (Informacje dotyczące umowy dla części nr 1) Przed zmianą:
60060,00
Po zmianie:
56160,00
3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
8.1. Data zawarcia umowy (Informacje dotyczące umowy dla części nr 2) Przed zmianą:
2026-08-10
Po zmianie:
2026-08-11
3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
8.2. Wartość umowy/umowy ramowej (Informacje dotyczące umowy dla części nr 2) Przed zmianą:
124800,00
Po zmianie:
124533,50
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.