Dowóz oraz odwóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Nowa Brzeźnica do Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Radomsku, ul. Piastowska 12 w roku szkolnym 2024/2025
- Data publikacji
- 26.08.2026, 09:56
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wykonaniu umowy
ZAMAWIAJĄCY
GMINA NOWA BRZEŹNICA
- Adres
- ul. Kościuszki 103, 98-331 Nowa Brzeźnica
- urzad@nowabrzeznica.pl
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407405 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Dowóz oraz odwóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Nowa Brzeźnica do Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Radomsku, ul. Piastowska 12 w roku szkolnym 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWA BRZEŹNICA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398669
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Kościuszki 103
1.4.2.) Miejscowość: Nowa Brzeźnica
1.4.3.) Kod pocztowy: 98-331
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@nowabrzeznica.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: nowabrzeznica.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f541c094-ef16-45db-a7cf-e8a9be5e864c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407405
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00459009
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dowóz oraz odwóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Nowa Brzeźnica do Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Radomsku, ul. Piastowska 12 w roku szkolnym 2024/2025
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
3.1. Przedmiotem zamówienia polega na dowożeniu oraz odwożeniu dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Nowa Brzeźnica do Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Radomsku, ul. Piastowska 12 w roku szkolnym 2024/2025.
3.2. Dowóz uczniów odbywa się w dni nauki szkolnej tj. od 2 września 2024 roku do 27 czerwca 2025 roku, z wyłączeniem ferii zimowych i wiosennych oraz przerw w nauce wynikających z kalendarza roku szkolnego 2024/2025 tj. 188 dni nauki. W przypadku odpracowania zajęć szkolnych w innym dniu wolnym od zajęć, dowóz będzie zapewniony przez Wykonawcę, na wcześniejsze zgłoszenie dyrektora szkoły. Wykonawca zapewni przewóz zgodnie z trasą i rozkładem jady ustalonym przez Zamawiającego i opracowanym wspólnie z dyrektorem danej szkoły oraz dostosowanym do planu lekcji uczniów korzystających z dowozu.
Szczegółowy opis zamówienia przedmiotu zamówienia zawarty jest w „Rozdział V SWZ – Opis przedmiotu zamówienia”.
3.9.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2024-09-03 do 2025-06-274.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Damian Krajewski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5741151752
4.3.3.) Ulica: Przemysłowa 8 lok. 14
4.3.4.) Miejscowość: Pajęczno
4.3.5.) Kod pocztowy: 98-330
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 78960,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00482257/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-06-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 78960,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.