Świętokrzyskie
Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Osiek w roku szkolnym 2026/2027 na podstawie imiennych biletów miesięcznych
- Data publikacji
- 27.08.2026, 15:22
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wyniku postępowania
ZAMAWIAJĄCY
GMINA OSIEK
- Adres
- ul. Rynek 1, 28-221 Osiek
- Telefon
- 158671203
- WWW zamawiającego
- www.gmina-osiek.pl
- Strona postępowania
- OTWÓRZ STRONĘ →
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410980 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Osiek w roku szkolnym 2026/2027 na podstawie imiennych biletów miesięcznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSIEK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409689
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Osiek
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-221
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 158671203
1.5.8.) Numer faksu: 158671232
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina-osiek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina-osiek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/osiek1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Osiek w roku szkolnym 2026/2027 na podstawie imiennych biletów miesięcznych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af103704-1af8-420d-9355-1eac95c172b3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410980
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050230/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Dowóz uczniów do szkół z terenu Gminy Osiek w roku szkolnym 2026- 2027
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343639
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Za.4464.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na bezpiecznym i terminowym dowozie uczniów i zakupu biletów miesięcznych umożliwiających dojazd dzieciom do szkół na terenie gminy Osiek w komunikacji regularnej na terenieGminy Osiek w okresie od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r.Część 1. – Dowóz do Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Osieku i powrót do miejsca zamieszkania z miejscowości: Długołęka, Kąty, Osiek, Lipnik
Trasa Długołęka – Osiek (Osiek ul. Sandomierska, ul. Tarnobrzeska, Długołęka, Lipnik, Kąty, Osiek ul. Wiślana)
- 43 uczniów
Dowozy będą się odbywać we wszystkie dni nauki szkolnej -usługa będzie świadczona w dni powszednie z wyjątkiem
sobót, niedziel, świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy, a także przerw w realizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych,
określonych na podstawie przepisów Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu z dnia
11.08.2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U z 2017 r. poz.1603) na podstawie biletów miesięcznych na
utworzonych przez Wykonawcę liniach regularnych, z pierwszeństwem
przejazdu dzieci z imiennym biletem miesięcznym szkolnym.
Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia, w tym trasy przejazdu
autobusów, szacunkową liczbę dowożonych dzieci oraz przykładowe godziny dowozów zawarte są w załączniku nr 5 do
SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 58598,27 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na bezpiecznym i terminowym dowozie uczniów i zakupubiletów miesięcznych umożliwiających dojazd dzieciom do szkół na terenie gminy Osiek w komunikacji regularnej na terenie
Gminy Osiek w okresie od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r.
Część 2. - Dowóz do Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Osieku i powrót do miejsca zamieszkania z miejscowości Bukowa
Trasa Bukowa – Suchowola – Osiek (Bukowa – Osiek ul. Grabowiec – Suchowola, - Osiek ul. Klimontowska -Osiek)
- 2 uczniów
Dowozy będą się odbywać we wszystkie dni nauki szkolnej - usługa będzie świadczona w dni powszednie z wyjątkiem
sobót, niedziel, świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy, a także przerw w realizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych,
określonych na podstawie przepisów Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu z dnia
11.08.2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U z 2017 r. poz. 1603) na podstawie biletów miesięcznych na
utworzonych przez Wykonawcę liniach regularnych, z pierwszeństwem przejazdu dzieci z imiennym biletem miesięcznym
szkolnym.
Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia, w tym trasy przejazdu
autobusów, szacunkową liczbę dowożonych dzieci oraz przykładowe godziny dowozów zawarte są w załączniku nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 19741,56 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na bezpiecznym i terminowym dowozie uczniów i zakupu biletów miesięcznych umożliwiających dojazd dzieciom do szkół na terenie gminy Osiek w komunikacji regularnej na terenie Gminy Osiek w okresie od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r.Część 3. - Dowóz do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Heleny i Józefa Świątyńskich w Ossali i powrót do miejsca zamieszkania z miejscowości: Sworoń, Matiaszów Staszówek Trzcianka, Trzcianka Kolonia, Strużki
Trasa Sworoń- Ossala( Sworoń, Matiaszów Staszówek, Trzcianka, Trzcianka Kolonia, Ossala, Strużki)
- 42 uczniów
Dowozy będą się odbywać we wszystkie dni nauki szkolnej - usługa będzie świadczona w dni powszednie z wyjątkiem
sobót, niedziel, świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy, a także przerw w realizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych,
określonych na podstawie przepisów Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 11.08.2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U z 2017 r. poz. 1603) na podstawie biletów miesięcznych na
utworzonych przez Wykonawcę liniach regularnych, z pierwszeństwem przejazdu dzieci z imiennym biletem miesięcznym
szkolnym.
Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia, w tym trasy przejazdu
autobusów, szacunkową liczbę dowożonych dzieci oraz przykładowe godziny dowozów zawarte są w załączniku nr 5 do
SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 77096,08 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na bezpiecznym i terminowym dowozie uczniów i zakupubiletów miesięcznych umożliwiających dojazd dzieciom do szkół na terenie gminy Osiek w komunikacji regularnej na terenie
Gminy Osiek w okresie od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r.
Część 4. – Dowóz do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Heleny i Józefa Świątyńskich w Ossali i powrót do miejsca zamieszkania z miejscowości: Niekrasów, Mucharzew
Trasa Mucharzew – Niekrasów – Ossala
- 23 uczniów
Dowozy będą się odbywać we wszystkie dni nauki szkolnej - usługa będzie świadczona w dni powszednie z wyjątkiem
sobót, niedziel, świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy, a także przerw w realizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych,
określonych na podstawie przepisów Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu z dnia
11.08.2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U z 2017 r. poz. 1603) na podstawie biletów miesięcznych na
utworzonych przez Wykonawcę liniach regularnych, z pierwszeństwem przejazdu dzieci z imiennym biletem miesięcznym
szkolnym.
Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia, w tym trasy przejazdu
autobusów, szacunkową liczbę dowożonych dzieci oraz przykładowe godziny dowozów zawarte są w załączniku nr 5 do
SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 43080,33 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49650,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 91640,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49650,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dewu Trans sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8661737641
7.3.4) Miejscowość: Ossala
7.3.5) Kod pocztowy: 28-221
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49650,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-25Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 26520,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 30000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 26520,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHu BOR TRAVEL
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8661552232
7.3.3) Ulica: Sandomierska
7.3.4) Miejscowość: Osiek
7.3.5) Kod pocztowy: 28-221
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 26520,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-25Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54155,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 99400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 54155,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Lunea
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8661220205
7.3.4) Miejscowość: Pliskowola
7.3.5) Kod pocztowy: 28-221
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-09-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54155,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-25Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40365,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 46920,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 40365,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dewu Trans sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8661737641
7.3.4) Miejscowość: Ossala
7.3.5) Kod pocztowy: 28-221
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 403656,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-25Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.