← WSZYSTKIE PRZETARGI
Zachodniopomorskie

Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Wałcz w roku szkolnym 2026/2027 - przewozy regularne

Data publikacji
27.08.2026, 11:06
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

ZAMAWIAJĄCY

Gmina Wałcz

Adres
Dąbrowskiego 8, 78-600 Wałcz
Telefon
+48 67 258 02 41
E-mail
zamowienia@gminawalcz.pl
WWW zamawiającego
http://bip.gminawalcz.pl

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409808 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Wałcz w roku szkolnym 2026/2027 - przewozy regularne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wałcz

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791520

1.4.) Adres zamawiającego:

1.4.1.) Ulica: Dąbrowskiego 8

1.4.2.) Miejscowość: Wałcz

1.4.3.) Kod pocztowy: 78-600

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.4.7.) Numer telefonu: +48 67 258 02 41

1.4.8.) Numer faksu: +48 67 258 02 41

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gminawalcz.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminawalcz.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409808

2.2.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III ZMIANA OGŁOSZENIA

3.1.) Nazwa zmienianego ogłoszenia:

Ogłoszenie o wyniku postępowania

3.2.) Numer zmienianego ogłoszenia w BZP: 2026/BZP 00409771

3.3.) Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia: 01

3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:

SEKCJA VI - OFERTY

3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:

6.1.7. Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

Przed zmianą:
0

Po zmianie:
1

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zmianie ogłoszenia - -

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE