← WSZYSTKIE PRZETARGI
Podkarpackie

Dowóz uczniów do placówek oświatowych z terenu Gminy Jeżowe w roku szkolnym 2026/2027

Data publikacji
03.09.2026, 14:19
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wyniku postępowania

ZAMAWIAJĄCY

Gmina Jeżowe

Adres
Jeżowe 136A, 37-430 Jeżowe
Telefon
15 8794 304
E-mail
sekretariat@jezowe.pl
WWW zamawiającego
https://www.jezowe.pl
Strona postępowania
OTWÓRZ STRONĘ →

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00421344 z dnia 2026-09-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów do placówek oświatowych z terenu Gminy Jeżowe w roku szkolnym 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jeżowe

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409413

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jeżowe 136A

1.5.2.) Miejscowość: Jeżowe

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-430

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 15 8794 304

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jezowe.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.jezowe.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5cdd23a6-7c49-424d-aec2-e2a47a79b127

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz uczniów do placówek oświatowych z terenu Gminy Jeżowe w roku szkolnym 2026/2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5cdd23a6-7c49-424d-aec2-e2a47a79b127

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00421344

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00054349/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowóz uczniów do placówek oświatowych z terenu Gminy Jeżowe w roku szkolnym 2026/2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00348341

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.14.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 240897,21 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. 4.2.1. część 1 zamówienia: „Dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy Jeżowe poprzez sukcesywną sprzedaż wraz z dostawą biletów miesięcznych w roku szkolnym 2026/2027”.
1) Przewóz uczniów do placówek odbywać się będzie w dni nauki szkolnej, w oparciu o obowiązujące Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego z wyłączeniem przerw świątecznych i innych dni wolnych od zajęć wynikających z organizacji roku szkolnego.
2) Szacunkowa liczba uczniów dowożonych z poszczególnych miejscowości w roku szkolnym 2026/2027 wynosi 297 i jest aktualna na dzień ogłoszenia o zamówieniu publicznym i w trakcie roku szkolnego może ulec zmianie.
Zgodnie z wymogami art. 433 pkt 4) ustawy Pzp Zamawiający wskazuje, że
minimalna /gwarantowana/ ilość biletów zakupionych miesięcznie wynosi:
200.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 185371,29 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.4.2.2. część 2 zamówienia: „Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Jeżowe do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rudniku nad Sanem i Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy w Rudniku nad Sanem z siedzibą w Ulanowie w roku szkolnym 2026/2027 wraz z zapewnieniem opieki”.
1) Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie dowozu uczniów niepełnosprawnych wraz z zapewnieniem opieki z terenu Gminy Jeżowe do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rudniku nad Sanem i Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy w Rudniku nad Sanem z siedzibą w Ulanowie w roku szkolnym 2026/2027 i z powrotem do domu.
2) Przewidywana liczba osób objętych dowozem w roku szkolnym 2026/2027 wynosi 14 uczniów z terenu Gminy Jeżowe. Dowozem planuje się objąć uczniów zamieszkałych w następujących miejscowościach: Nowy Nart – 1 uczeń, Cholewiana Góra – 1 uczeń, Pogorzałka – 1 uczeń, Sójkowa – 1 uczeń, Jata – 1 uczeń, Jeżowe – 6 uczniów, Krzywdy – 2 uczniów, Groble – Sibigi – 1 uczeń.
3) Łączna ilość kilometrów usługi dziennej na trasie wskazanej w Zał. Nr 1 do SWZ wynosi ok. 112 km.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 55525,93 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 241388,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 241388,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 241388,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Stalowej Woli Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8650003680

7.3.3) Ulica: Ofiar Katynia 30

7.3.4) Miejscowość: Stalowa Wola

7.3.5) Kod pocztowy: 37-450

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 241388,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający działając na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy Pzp w zw. z art. 266 ustawy Pzp wezwał Wykonawcę m.in. do złożenia wykazu usług z załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane należycie, wyznaczając mu termin do dnia 18 sierpnia 2026, godz. 11:00.

W terminie zakreślonym w powyższym wezwaniu Wykonawca nie złożył ww. podmiotowych środków dowodowych.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 83700,67 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 83700,67 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE