Małopolskie
DOWÓZ UCZNIÓW DO SZKÓŁ I PLACÓWEK NA TERENIE GMINY DOBRA W ROKU SZKOLNYM 2026/2027
- Data publikacji
- 03.09.2026, 11:55
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wyniku postępowania
ZAMAWIAJĄCY
Gmina Dobra
- Adres
- Dobra 233, 34-642 Dobra
- Telefon
- 183330020
- WWW zamawiającego
- www.gminadobra.pl
- Strona postępowania
- OTWÓRZ STRONĘ →
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00420513 z dnia 2026-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
DOWÓZ UCZNIÓW DO SZKÓŁ I PLACÓWEK NA TERENIE GMINY DOBRA
W ROKU SZKOLNYM 2026/2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dobra
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Dobra
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892185
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dobra 233
1.5.2.) Miejscowość: Dobra
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-642
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 183330020
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminadobra.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminadobra.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-76df858a-6f6a-4aae-bcc7-fb6e87d797e61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOWÓZ UCZNIÓW DO SZKÓŁ I PLACÓWEK NA TERENIE GMINY DOBRAW ROKU SZKOLNYM 2026/2027
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76df858a-6f6a-4aae-bcc7-fb6e87d797e6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00420513
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00085090/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz uczniów do szkół podstawowych i przedszkoli w roku szkolnym 2026/2027
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377362
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZ.271.33.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pn. „Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Dobrej w roku szkolnym 2026/2027”.Trzy trasy, 6 kursów o łącznej dziennej ilości km wynoszącej ok. 31,8. Liczba uczniów ok. 51.
Zamówienie przewiduje przewóz uczniów (dowóz do szkół i odwóz ze szkół) w okresie wykonywania zlecenia w dni nauki szkolnej zgodnie z harmonogramem dostępnym w SWZ.
Szczegółowy opis zamówienia dostępny w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 74730,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pn. „Dowóz uczniów do Zespołu Placówek Oświatowych w Skrzydlnej wroku szkolnym 2026/2027”.
Zamówienia obejmuje m.in. przywóz do Zespołu Placówek Oświatowych w Skrzydlnej i odwóz po zajęciach szkolnych z
Zespołu Placówek Oświatowych w Skrzydlnej: – 9 kursów dziennie, ok. 36,9 km dziennie, ok. 41 uczniów.
Zamówienie przewiduje przewóz uczniów (dowóz do szkół i odwóz ze szkół) w okresie wykonywania zlecenia w dni nauki
szkolnej zgodnie z harmonogramem dostępnym w SWZ.
Szczegółowy opis zamówienia dostępny w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 105860,92 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pn. „Dowóz ucznia niepełnosprawnego do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Dobrej”.
Jedna trasa o łącznej tygodniowej ilości km wynoszącej 15 km, 2 razy w tygodniu - przywóz w poniedziałek i odwóz w piątek, jednego ucznia.
Usługi objęte zamówieniem mają być świadczone środkami transportu przystosowanymi do przewozu dziecka niepełnosprawnego, spełniającymi wymogi bezpieczeństwa i Kodeksu drogowego oraz wykonywane przez osoby
posiadające odpowiednie uprawnienia do ich świadczenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 7905,90 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 88480,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 131584,58 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 88480,32 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI TRANSPORTOWE. PRZEWÓZ OSÓB ADAM WIKAR
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490702426
7.3.4) Miejscowość: STARA WIEŚ
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 88480,32 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 95039,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 149843,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 95039,64 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe.Przewóz Osób Adam Wikar
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490702426
7.3.4) Miejscowość: STARA WIEŚ
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 95039,64 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14631,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 22560,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14631,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe. Przewóz Osób Adam Wikar
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490702426
7.3.4) Miejscowość: Stara Wieś
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14631,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.