„Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łopusznie w roku szkolnym 2026/2027”
- Data publikacji
- 01.09.2026, 11:38
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wyniku postępowania
ZAMAWIAJĄCY
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łopusznie
- Adres
- Strażacka 5, 26-070 Łopuszno
- Telefon
- 41 3914020
- WWW zamawiającego
- www.zslopuszno.pl
- Strona postępowania
- OTWÓRZ STRONĘ →
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415984 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej
im. Jana Pawła II w Łopusznie
w roku szkolnym 2026/2027”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łopusznie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000580440
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strażacka 5
1.5.2.) Miejscowość: Łopuszno
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-070
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 41 3914020
1.5.8.) Numer faksu: 41 3914020
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zslopuszno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zslopuszno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8335e58b-f210-4082-bb6f-06f18adfe9ed1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowejim. Jana Pawła II w Łopusznie
w roku szkolnym 2026/2027”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8335e58b-f210-4082-bb6f-06f18adfe9ed
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415984
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00371359/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łopusznie w roku szkolnym 2026/2027
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00371371
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: L.dz. SP- 35/2025/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łopusznie
z terenu Gminy Łopuszno w roku szkolnym 2026/2027 zgodnie z załącznikiem nr 2 oraz 7 do SWZ.
1.1. Przewozy dzieci odbywać się mogą wyłącznie środkami transportu spełniającymi wymagania techniczne określone w przepisach ustawy – Prawo o ruchu drogowym (tj. Dz.U. z 2024 r., poz. 1251 ze zm.) i innych przepisach związanych z przewozem osób, ustawy z dnia 6 września 2001 roku
o transporcie drogowym (tj. Dz.U. z 2025 roku, poz. 1490 ze zm.).
1.2. Opiekę nad dziećmi w czasie przewozów organizuje i zapewnia Zamawiający.
1.3. Wykonawca musi zapewnić uczniom oraz opiekunom bezpieczny przewóz, tzn. odpowiednie warunki bezpieczeństwa i higieny.
1.4. Pojazdy muszą posiadać wystarczającą liczbę miejsc siedzących na określonej trasie.
1.5. Przewozy odbywają się w dni nauki szkolnej wg uzgodnionego z Zamawiającym przebiegiem tras przewozów oraz godzin przejazdu i odjazdu autobusów.
1.6. Usługa świadczona będzie w trakcie trwania roku szkolnego 2026/2027 tj. od dnia 01.09.2026 r. do dnia 25.06.2027 r., codziennie w dni nauki szkolnej, bez: ferii zimowych oraz dni świątecznych i innych dni ustawowo wolnych a także w przypadku wprowadzenia zdalnego nauczania.
1.7. Szczegółowy plan przewozów będzie dostosowany do planów lekcji w szkole i uzgodniony
z Wykonawcą przed rozpoczęciem roku szkolnego.
1.8. Wykonawca ubezpiecza autobusy i pasażerów od wszelkich szkód powstałych podczas przewozu
i pozostających w związku z przewozem w zakresie OC posiadacza pojazdu oraz NNW przewożonych osób.
1.9. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany ilości dowożonych uczniów. W przypadku zwiększenia ilości dowożonych uczniów Wykonawca musi zapewnić ich dowóz na warunkach podanych w ofercie, z możliwością modyfikacji trasy przejazdu. Zamawiający przewiduje możliwość przewozów okolicznościowych związanych z konkursami szkolnymi.
1.10. Wszystkie elementy kosztów mają być zawarte w cenie za przejazd 1 km środkiem transportu.
1.11. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia tj. trasy przejazdu autobusów, szacunkową liczbę dowożonych dzieci oraz przykładowe godziny dowozów zawarte są w Załączniku nr 7 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 435701,28 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 576972,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 435701,28 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DĄB-TOUR Damian Dąbek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9592091951
7.3.3) Ulica: Wincentów 41
7.3.4) Miejscowość: Wincentów
7.3.5) Kod pocztowy: 26-065
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-09-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 435701,28 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-25Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.