← WSZYSTKIE PRZETARGI
Opolskie

Dowóz uczniów/dzieci do szkół podstawowych oraz przedszkoli na terenie Gminy Olesno w roku szkolnym 2024/2025

Data publikacji
03.09.2026, 09:55
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wykonaniu umowy

ZAMAWIAJĄCY

Gmina Olesno

Adres
Pieloka 21, 46-300 Olesno
Telefon
343597841
E-mail
gmina@olesno.pl
WWW zamawiającego
www.olesno.pl

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00419909 z dnia 2026-09-03

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Dowóz uczniów/dzieci do szkół podstawowych oraz przedszkoli na terenie Gminy Olesno w roku szkolnym 2024/2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olesno

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398600

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Pieloka 21

1.4.2.) Miejscowość: Olesno

1.4.3.) Kod pocztowy: 46-300

1.4.4.) Województwo: opolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.4.7.) Numer telefonu: 343597841

1.4.8.) Numer faksu: 343597842

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@olesno.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.olesno.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7f9585c-7601-4074-b4f7-80a51b35102e

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00419909

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-03

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00457273

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dowóz uczniów/dzieci do szkół podstawowych oraz przedszkoli na terenie Gminy Olesno w roku szkolnym 2024/2025

Umowa dla części nr 5

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Trasa nr 5. Olesno - Stare Olesno – Wojciechów – Olesno

3.9.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-27

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2024-09-02 do 2025-06-27

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Motomix Łukasz Jeziorowski

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5761445066

4.3.3.) Ulica: Kluczborska 30

4.3.4.) Miejscowość: Olesno

4.3.5.) Kod pocztowy: 46-300

4.3.6.) Województwo: opolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 137475,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00496879/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-06-27

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 137475,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE