Opolskie
Dowóz uczniów/dzieci do szkół podstawowych oraz przedszkoli na terenie Gminy Olesno w roku szkolnym 2024/2025
- Data publikacji
- 03.09.2026, 09:56
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wykonaniu umowy
ZAMAWIAJĄCY
Gmina Olesno
- Adres
- Pieloka 21, 46-300 Olesno
- Telefon
- 343597841
- gmina@olesno.pl
- WWW zamawiającego
- www.olesno.pl
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00419917 z dnia 2026-09-03 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Dowóz uczniów/dzieci do szkół podstawowych oraz przedszkoli na terenie Gminy Olesno w roku szkolnym 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olesno
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398600
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Pieloka 21
1.4.2.) Miejscowość: Olesno
1.4.3.) Kod pocztowy: 46-300
1.4.4.) Województwo: opolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.4.7.) Numer telefonu: 343597841
1.4.8.) Numer faksu: 343597842
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@olesno.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.olesno.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7f9585c-7601-4074-b4f7-80a51b35102e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00419917
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-03
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00457273
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dowóz uczniów/dzieci do szkół podstawowych oraz przedszkoli na terenie Gminy Olesno w roku szkolnym 2024/2025
Umowa dla części nr 7
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Trasa nr 7. Olesno - Kol. Łomnicka - Wysoka – Wachów – Leśna – Wachowice – Olesno
3.9.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2024-09-02 do 2025-06-274.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Motomix Łukasz Jeziorowski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5761445066
4.3.3.) Ulica: Kluczborska 30
4.3.4.) Miejscowość: Olesno
4.3.5.) Kod pocztowy: 46-300
4.3.6.) Województwo: opolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 167475,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00496879/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-06-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 167475,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.