← WSZYSTKIE PRZETARGI
Dolnośląskie

Dowóz uczniów i dzieci do szkół w roku szkolnym 2025/2026

Data publikacji
03.09.2026, 13:59
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wykonaniu umowy

ZAMAWIAJĄCY

Gmina Marciszów

Adres
Szkolna 6, 58-410 Marciszów
E-mail
gmina@marciszow.pl
WWW zamawiającego
www.bip.marciszow.pl

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00421229 z dnia 2026-09-03

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Dowóz uczniów i dzieci do szkół w roku szkolnym 2025/2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Marciszów

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821345

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Szkolna 6

1.4.2.) Miejscowość: Marciszów

1.4.3.) Kod pocztowy: 58-410

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@marciszow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.marciszow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cdec5b79-fe48-42fd-86fa-c1770874b777

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00421229

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-03

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00353480

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dowóz uczniów i dzieci do szkół w roku szkolnym 2025/2026

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów i dzieci uczęszczających do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Marciszowie (szkoła podstawowa i przedszkole) w roku szkolnym 2025/2026, poprzez zakup imiennych biletów miesięcznych.

3.9.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

34980000-0 - Bilety przewozowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-26

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-09-01 do 2026-08-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej sp. z o.o. w Kamiennej Górze

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6140100176

4.3.3.) Ulica: ul. Towarowa 43

4.3.4.) Miejscowość: Kamienna Góra

4.3.5.) Kod pocztowy: 58-400

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 324805,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00395000/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 327212,50 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE