Kujawsko-pomorskie
Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Czernikowo do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027
- Data publikacji
- 24.08.2026, 11:24
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
ZAMAWIAJĄCY
Gmina Czernikowo
- Adres
- Słowackiego 12, 87-640 Czernikowo
- info@czernikowo.pl
- WWW zamawiającego
- www.czernikowo.pl
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403797 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Czernikowo do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czernikowo
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866761
1.4.) Adres zamawiającego:
1.4.1.) Ulica: Słowackiego 12
1.4.2.) Miejscowość: Czernikowo
1.4.3.) Kod pocztowy: 87-640
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: info@czernikowo.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czernikowo.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.6.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403797
2.2.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III ZMIANA OGŁOSZENIA
3.1.) Nazwa zmienianego ogłoszenia:
Ogłoszenie o wyniku postępowania3.2.) Numer zmienianego ogłoszenia w BZP: 2026/BZP 00402506
3.3.) Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia: 01
3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:
SEKCJA VI - OFERTY3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
6.1. Liczba otrzymanych ofert lub wniosków Przed zmianą:
2
Po zmianie:
4
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.