← WSZYSTKIE PRZETARGI
Śląskie

Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Pilchowice do placówek oświatowych w Gliwicach, Knurowie i Czerwionce Leszczynach w roku szkolnym 2025/2026

Data publikacji
04.09.2026, 09:17
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wykonaniu umowy

ZAMAWIAJĄCY

GMINA PILCHOWICE

Adres
ul. Damrota 6, 44-145 Pilchowice
Telefon
503044548
E-mail
publicus@vp.pl

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00422219 z dnia 2026-09-04

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Pilchowice do placówek oświatowych w Gliwicach, Knurowie i Czerwionce Leszczynach w roku szkolnym 2025/2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA PILCHOWICE

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257831

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Damrota 6

1.4.2.) Miejscowość: Pilchowice

1.4.3.) Kod pocztowy: 44-145

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.4.7.) Numer telefonu: 503044548

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: publicus@vp.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.pilchowice.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6289c1d2-40b9-44ea-b0fe-3536f55fb058

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00422219

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-04

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00337289

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Pilchowice do placówek oświatowych w Gliwicach, Knurowie i Czerwionce Leszczynach w roku szkolnym 2025/2026

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zadanie 2: dowóz dzieci niepełnosprawnych z miejsca zamieszkania do placówek oświatowych w Knurowie oraz z placówek oświatowych do miejsca zamieszkania dziecka.
1) W zakresie podstawowym:
w czasie nauki szkolnej zgodnie z opisem Trasy nr 2 (Załącznikiem nr 1.2. do umowy): dowóz 11 dzieci na trasie 29 km w jedną stronę przez 188 dni – łącznie 10 904 km;

3.9.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-28

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-06-26

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Andrzej Sabadach

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 969-000-22-04

4.3.3.) Ulica: ul. Jaworowa 42

4.3.4.) Miejscowość: Pyskowice

4.3.5.) Kod pocztowy: 44-120

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 138960,58 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00442684/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 7

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiana liczby dowożonych dzieci

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zmiana załącznika nr 1 do umowy poprzez dopisanie do opisu trasy 2 dodatkowych adresów

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmiana opisu trasy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Wykreślenie z opisu trasy 1 adresu zamieszkania oraz dodanie 1 adresu do opisu trasy

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 3

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiana liczby dowożonych dzieci, bez wpływu na przebieg trasy oraz bez wpływu na wynagrodzenie Wykonawcy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zmiana liczby dowożonych dzieci

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 4

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zwiększenie ilości kilometrów oraz dodanie 1 dziecka, któremu Zamawiający zobowiązany jest zapewnić usługę dowozu

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

zwiększenie ilości kilometrów oraz dodanie 1 dziecka, któremu Zamawiający zobowiązany jest zapewnić usługę dowozu

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 5

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmiana ilości dowożonych dzieci

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Dodanie 2 dzieci bez wpływu na ilość kilometrów oraz bez wpływu na wartość wynagrodzenia

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 6

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmiana ilości dowożonych dzieci

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zmiana ilości dowożonych dzieci

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 7

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmiana ilości dowożonych dzieci

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zmiana ilości dowożonych dzieci

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 98684,88 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE