Dolnośląskie
Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Syców do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 z podziałem na 2 zadania
- Data publikacji
- 02.09.2026, 15:01
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wyniku postępowania
ZAMAWIAJĄCY
CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W SYCOWIE
- Adres
- ul. Adama Mickiewicza 1, 56-500 Syców
- Telefon
- 627855151, 780289113
- sekretariat@cuwsycow.pl
- Strona postępowania
- OTWÓRZ STRONĘ →
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00419118 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Syców do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 z podziałem na 2 zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W SYCOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 36595253900000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 1
1.5.2.) Miejscowość: Syców
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 627855151, 780289113
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cuwsycow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: cuwsycow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d93f0eec-f813-4de3-bedd-37f8734f3a961.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Przedmiotem działalności CUW w Sycowie jest realizowanie, organizowanie i prowadzenie zadań związan. ze wspólną obsługą administracyjną, finansową oraz organizacyjną jednostek oświatowych Gminy Syców
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Syców do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 z podziałem na 2 zadania2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d93f0eec-f813-4de3-bedd-37f8734f3a96
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00419118
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042242/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Syców do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 z podziałem na 2 zadania.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00365107
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW-340.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 169338,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Syców do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 z podziałem na 2 zadania.Zadanie nr 1 - dotyczy dowozu dzieci niepełnosprawnych (z dysfunkcjami ruchu i dysfunkcjami umysłowymi) w roku szkolnym 2026/2027 (tj. od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r. – 187 dni robocze) ok. 120 km do Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Miliczu i powrotu.
Przewozy będą dokonywane w okresie trwania roku szkolnego 2026/2027 w dniach zajęć szkolnych z przerwą w czasie ferii zimowych, według rozkładu uzgodnionego z Zamawiającym.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1.
1) Usługa obejmuje dowożenie i odwożenie 2 dzieci – uczniów niepełnosprawnych pięć dni w tygodniu z miejsca zamieszkania uczniów tj.: z Sycowa ul. Szosa Kępińska 39 (1 ucz.) oraz ze Ślizowa 71c (1 ucz.) do Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Miliczu i powrót. Godzina odbioru dzieci: 7:00, powrót o godz. 14:00 – wyjazd z Milicza,
2) Wykonawca w ramach realizacji zadania zapewni na ww. trasie opiekę i nadzór podczas przewozu dzieci z miejsc zamieszkania do szkoły oraz ze szkoły do miejsc zamieszkania.
Zamawiający wymaga od Wykonawcy wprowadzenia i stosowania „Standardów ochrony małoletnich” na podstawie art. 22 b) i art. 22 c) ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczości na tle seksualnym i ochronie małoletnich. Wszystkie osoby realizujące w imieniu Wykonawcy przedmiot umowy zobowiązane są do przestrzegania „Standardów ochrony małoletnich”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 54230,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Syców do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 z podziałem na 2 zadania.Zadanie nr 2 - dotyczy dowozu dzieci niepełnosprawnych (z dysfunkcjami ruchu i dysfunkcjami umysłowymi) w roku szkolnym 2026/2027 (tj. od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r. – 187 dni robocze) ok. 120 km do Zespołu Placówek Specjalnych w Oleśnicy i powrotu.
Przewozy będą dokonywane w okresie trwania roku szkolnego 2026/2027 w dniach zajęć szkolnych z przerwą w czasie ferii zimowych, według rozkładu uzgodnionego z Zamawiającym.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2.
1) Usługa obejmuje dowożenie i odwożenie ogółem ok. 19 dzieci – uczniów niepełnosprawnych pięć dni w tygodniu, z wyznaczonych przez Zamawiającego miejsc oraz w określonych przypadkach z miejsca zamieszkania uczniów tj. ul. Kukułki 13 Wioska (1 ucz.); Wioska 34A (1 ucz.); Wioska 18A (1 ucz. – tylko powrót), Syców przystanek autobusowy na ul. Kępińskiej 9 (2 ucz.), ul. Waryńskiego (koło Straży Pożarnej) (4 ucz.), ul. Komorowska – przystanek koło basenu (1 ucz.), przystanek autobusowy róg ul. Matejki i ul. Daszyńskiego (1 ucz.); Ślizów – koło sklepu/sali wiejskiej (1 ucz.); Nowy Dwór - przystanek Nowy Dwór/Wielowieś (1 ucz.); Biskupice 35 (1 ucz.), Drołtowice 7B (2 ucz.), Szczodrów 32 (przy bramie wjazdowej) (1 ucz.); Stradomia Wierzchnia – przystanek przy drodze powiatowej nr 3502D (1 ucz.); Gaszowice – przystanek autobusowy (1 ucz.) do Zespołu Placówek Specjalnych w Oleśnicy i powrót. Godzina odbioru dzieci: 6:35, powrót o godz. 14:10 (wyjazd z Oleśnicy).
2) Wykonawca w ramach realizacji zadania zapewni na ww. trasie opiekę i nadzór podczas przewozu dzieci z miejsc zamieszkania do szkoły oraz ze szkoły do miejsc zamieszkania.
Zamawiający wymaga od Wykonawcy wprowadzenia i stosowania „Standardów ochrony małoletnich” na podstawie art. 22 b) i art. 22 c) ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczości na tle seksualnym i ochronie małoletnich. Wszystkie osoby realizujące w imieniu Wykonawcy przedmiot umowy zobowiązane są do przestrzegania „Standardów ochrony małoletnich”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 128656,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54230,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 129030,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 54230,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BABA-BUS KAMIL BABIRZECKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 527050493
7.3.3) Ulica: Lawendowa 1
7.3.4) Miejscowość: Twardogóra
7.3.5) Kod pocztowy: 56-416
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54230,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 128656,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 128656,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 128656,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FUT WOJTAS Wojciech Bąk sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 541654955
7.3.3) Ulica: Mikstat - Pustkowie 78B
7.3.4) Miejscowość: Mikstat
7.3.5) Kod pocztowy: 63-510
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 128656,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.