Dowóz uczniów wraz z opieką do Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych w: Oświęcimiu, Skawinie, Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Wadowicach w roku szkolnym 2025/2026
- Data publikacji
- 19.08.2026, 09:56
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wykonaniu umowy
ZAMAWIAJĄCY
Gminny Zespół Szkół w Spytkowicach
- Adres
- Zamkowa 12, 34-116 Spytkowice
- Telefon
- 33 879 15 90
- gzs@spytkowice.net.pl
- WWW zamawiającego
- www.gzs.spytkowice.net.pl
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397374 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Dowóz uczniów wraz z opieką do Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych w: Oświęcimiu, Skawinie, Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Wadowicach w roku szkolnym 2025/2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gminny Zespół Szkół w Spytkowicach
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070629485
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Zamkowa 12
1.4.2.) Miejscowość: Spytkowice
1.4.3.) Kod pocztowy: 34-116
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.4.7.) Numer telefonu: 33 879 15 90
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gzs@spytkowice.net.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gzs.spytkowice.net.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2cbe5fde-5399-47c4-a6b6-bdfd3c6fe4b9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397374
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00286330
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dowóz uczniów wraz z opieką do Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych w: Oświęcimiu, Skawinie, Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Wadowicach w roku szkolnym 2025/2026
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zadanie 2
Trasa nr 2 – Spytkowice – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Skawinie
• ul. Żwirki i Wigury 9 – 2 przystanki na trasie: I Ryczów ul. Starowiejska, II Ryczów ul. Starowiejska
Ilość dowożonych uczniów – 2
Długość trasy przejazdu (dowozu i przewozu ) wynosi – 48 km/dziennie.
Przewozy odbywać się będą od poniedziałku do piątku każdego tygodnia, w dni nauki szkolnej z wyjątkiem świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy, a także przerw w realizacji zajęć dydaktyczno – wychowawczych (ferie zimowe i wiosenna przerwa świąteczna).
Ilość dni nauki od 1 września 2025 r. do 26 czerwca 2026 r. ok. 185 dni.
Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu umowy, godziny dowozu i odwozu uczniów zostanie podany wybranemu Wykonawcy przy podpisaniu umowy.
3.9.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-09-01 do 2026-06-264.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): „DAVIZ” Transport & Przewozy Autokarowe Dawid Brusik
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5512649806
4.3.4.) Miejscowość: Frydrychowice
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 53457,60 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00388294/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 52879,68 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.