← WSZYSTKIE PRZETARGI
Małopolskie

Dowóz uczniów wraz z opieką do Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych w: Oświęcimiu, Skawinie, Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Wadowicach w roku szkolnym 2025/2026

Data publikacji
19.08.2026, 10:24
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wykonaniu umowy

ZAMAWIAJĄCY

Gminny Zespół Szkół w Spytkowicach

Adres
Zamkowa 12, 34-116 Spytkowice
Telefon
33 879 15 90
E-mail
gzs@spytkowice.net.pl
WWW zamawiającego
www.gzs.spytkowice.net.pl

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397507 z dnia 2026-08-19

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Dowóz uczniów wraz z opieką do Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych w: Oświęcimiu, Skawinie, Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Wadowicach w roku szkolnym 2025/2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gminny Zespół Szkół w Spytkowicach

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070629485

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Zamkowa 12

1.4.2.) Miejscowość: Spytkowice

1.4.3.) Kod pocztowy: 34-116

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.4.7.) Numer telefonu: 33 879 15 90

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gzs@spytkowice.net.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gzs.spytkowice.net.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2cbe5fde-5399-47c4-a6b6-bdfd3c6fe4b9

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397507

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00286330

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dowóz uczniów wraz z opieką do Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych w: Oświęcimiu, Skawinie, Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Wadowicach w roku szkolnym 2025/2026

Umowa dla części nr 3

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zadanie 3
Trasa nr 3 – Spytkowice – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Zespół Szkół Specjalnych w Wadowicach
• 4 przystanki na trasie: I Spytkowice ul. Wiślana, II Spytkowice Rynek, III Spytkowice ul. Szkolna, IV Bachowice – Górki.
Ilość dowożonych uczniów – 4
Długość trasy przejazdu (dowozu i odwozu) wynosi – 78 km/dziennie.
Przewozy będą odbywać się od poniedziałku do piątku każdego tygodnia, w dni nauki szkolnej z wyjątkiem świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy, a także przerw w realizacji zajęć dydaktyczno – wychowawczych (ferie zimowe i wiosenna przerwa świąteczna).
Ilość dni nauki od 1 września 2025 r. do 26 czerwca 2026 r. ok. 185 dni.
Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu umowy, godziny dowozu i odwozu uczniów zostanie podany wybranemu Wykonawcy przy podpisaniu umowy.

3.9.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-24

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-09-01 do 2025-06-26

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): USŁUGI TRANSPORTOWE I PRZEWOZOWE DARIUSZ MIKOŁAJCZYK

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5511292963

4.3.4.) Miejscowość: Woźniki

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 60028,80 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00388294/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmiana trasy dowozu uczniów.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zmiana ulega wynagrodzenie Wykonawcy.
§ 2 ust.1 otrzymuje brzmienie:
1. Rozliczenie za należyte wykonanie przedmiotu umowy następować będzie w okresach miesięcznych na podstawie prawidłowo wystawionej przez Wykonawcę faktury VAT.
Całkowita wartość zamówienia wynosi: 55 269,76 brutto

5.4.6.) Wartość zmiany: 4759,04

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmniejszenie wartości zamówienia wynika z rozliczenia faktycznego wykonania usług – w trakcie trwania umowy ubył 1 uczeń, co zmieniło wynagrodzenie

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zmiana ulega wynagrodzenie Wykonawcy.
§ 2 ust.1 otrzymuje brzmienie:
1. Rozliczenie za należyte wykonanie przedmiotu umowy następować będzie w okresach miesięcznych na podstawie prawidłowo wystawionej przez Wykonawcę faktury VAT.
Całkowita wartość zamówienia wynosi: 55 687,08 brutto

5.4.6.) Wartość zmiany: 417,32

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 56356,84 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE