← WSZYSTKIE PRZETARGI
Opolskie

Dowóz wraz z opieką w czasie przewozu niepełnosprawnych uczniów z terenu Gminy Dobrodzień do szkół/ przedszkoli/ ośrodków opiekuńczych i rewalidacyjno – wychowawczych w roku szkolnym 2026/2027.

Data publikacji
27.08.2026, 19:09
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wyniku postępowania

ZAMAWIAJĄCY

ZESPÓŁ EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNY SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI W DOBRODZIENIU

Adres
Plac Wolności 1, 46-380 Dobrodzień
Telefon
343 575 538
E-mail
zeasip@zeasip.dobrodzien.pl
WWW zamawiającego
https://zeas.dobrodzien.biposwiata.pl/
Strona postępowania
OTWÓRZ STRONĘ →

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411111 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz wraz z opieką w czasie przewozu niepełnosprawnych uczniów z terenu Gminy Dobrodzień do szkół/ przedszkoli/ ośrodków opiekuńczych i rewalidacyjno – wychowawczych w roku szkolnym 2026/2027.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNY SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI W DOBRODZIENIU

1.3.) Oddział zamawiającego: ZEASiP8

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001200971

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Dobrodzień

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-380

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 343 575 538

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zeasip@zeasip.dobrodzien.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zeas.dobrodzien.biposwiata.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4e58efb7-c8e8-4f68-ba46-a3e546e594de

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz wraz z opieką w czasie przewozu niepełnosprawnych uczniów z terenu Gminy Dobrodzień do szkół/ przedszkoli/ ośrodków opiekuńczych i rewalidacyjno – wychowawczych w roku szkolnym 2026/2027.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e58efb7-c8e8-4f68-ba46-a3e546e594de

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411111

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021182/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowóz wraz z opieką w czasie przewozu niepełnosprawnych uczniów z terenu Gminy Dobrodzień do szkół/przedszkoli/ośrodków opiekuńczych i rewalidacyjno-wychowawczych w roku szkolnym 2026/2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345285

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZEASiP.26.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 412285,98 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Zadanie częściowe nr 1: Dowóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Dobrodzień wraz z opieką do Zespołu Placówek Edukacyjnych – Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Dobrodzieniu, ZSP Szkoły Podstawowej w Pludrach, Zespołu Szkół Specjalnych w Zawadzkiem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60140000-1 - Nieregularny transport osób

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 121763,19 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2) Zadanie częściowe nr 2: Dowóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Dobrodzień wraz z opieką do Publicznej Szkoły Podstawowej w Szemrowicach, Zespołu Szkół Specjalnych w Zawadzkiem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30140000-2 - Maszyny liczące i rachunkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 135843,43 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3) Zadanie częściowe nr 3: Dowóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Dobrodzień wraz z opieką do - Zespołu Placówek Specjalnych w Praszce, Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Kluczborku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60140000-1 - Nieregularny transport osób

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 154679,36 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 114424,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 231194,88 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 114424,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JAMBOR – JERZY JAMBOR

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7543211199

7.3.3) Ulica: UL. MAŁGORZATY 9

7.3.4) Miejscowość: OPOLE

7.3.5) Kod pocztowy: 45-680

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 114424,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 97408,44 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 157030,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 97408,44 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JAMBOR – JERZY JAMBOR

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7543211199

7.3.3) Ulica: UL. MAŁGORZATY 9

7.3.4) Miejscowość: OPOLE

7.3.5) Kod pocztowy: 45-680

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 97408,44 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 120019,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 193316,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 120019,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: J@MBOR – RYSZARD JAMBOR

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7543260849

7.3.3) Ulica: UL. MAŁGORZATY 9

7.3.4) Miejscowość: OPOLE

7.3.5) Kod pocztowy: 45-680

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 120019,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25
2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE