Dowożenie dzieci i uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek specjalistycznych w roku szkolnym 2025/2026 – zamówienia podobne
- Data publikacji
- 25.08.2026, 07:45
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wykonaniu umowy
ZAMAWIAJĄCY
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Rembertów
- Adres
- Al. gen. A. Chruściela 28, 04-401 Warszawa
- WWW zamawiającego
- https://rembertow.um.warszawa.pl/
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404915 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Dowożenie dzieci i uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek specjalistycznych w roku szkolnym 2025/2026 – zamówienia podobne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Rembertów
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. gen. A. Chruściela 28
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 04-401
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: rembertow.wzp@um.warszawa.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rembertow.um.warszawa.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1156d60-0adc-4b8f-883e-dcdc8bf4af0e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404915
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00187891
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dowożenie dzieci i uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek specjalistycznych w roku szkolnym 2025/2026 – zamówienia podobne
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dowożenie 2 dzieci niepełnosprawnych do szkoły podstawowej zamieszkałego na terenie Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy:
• na trasie z domu do szkoły i z powrotem wraz z zapewnieniem opieki w czasie dowożenia – zgodnie z określonymi poniżej wymogami – we wszystkie dni, w których prowadzone są zajęcia dydaktyczno- opiekuńczo-wychowawcze w roku szkolnym 2025/2026,
w tym:
przez 53 dni od dnia podpisania umowy nie wcześniej niż od 13 kwietnia 2026 r. do 26 czerwca 2026 r. (dowóz do szkoły)
3.9.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-04-13 do 2026-06-264.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PŁOŃSKI EXPRESS ARTUR DEREBECKI
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9561503795
4.3.3.) Ulica: Słoneczna 2
4.3.4.) Miejscowość: Płońsk
4.3.5.) Kod pocztowy: 09-100
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 28249,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00197033/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 14171,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.