← WSZYSTKIE PRZETARGI
Dolnośląskie

DOWOŻENIE I ODWOŻENIE PO ZAJĘCIACH UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z GMINY JELCZ-LASKOWICE DO ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W OŁAWIE I JEDNOSTEK OŚWIATOWYCH WE WROCŁAWIU W 2026 ROKU

Data publikacji
04.09.2026, 11:08
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o zmianie umowy

ZAMAWIAJĄCY

Zespół Ekonomiczno-Administracyjny w Jelczu-Laskowicach

Adres
W. Witosa 41, 55-220 Jelcz-Laskowice
Telefon
71 3181128
E-mail
sekretariat@zea-jelcz-laskowice.pl
WWW zamawiającego
www.zea-jelcz-laskowice.pl

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00422684 z dnia 2026-09-04

Ogłoszenie o zmianie umowy
Usługi
DOWOŻENIE I ODWOŻENIE PO ZAJĘCIACH UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z GMINY JELCZ-LASKOWICE DO ZESPOŁU SZKÓŁ



SPECJALNYCH W OŁAWIE I JEDNOSTEK OŚWIATOWYCH WE WROCŁAWIU W 2026 ROKU

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Ekonomiczno-Administracyjny w Jelczu-Laskowicach

1.3) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931116236

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: W. Witosa 41

1.4.2.) Miejscowość: Jelcz-Laskowice

1.4.3.) Kod pocztowy: 55-220

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.4.7.) Numer telefonu: 71 3181128

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zea-jelcz-laskowice.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zea-jelcz-laskowice.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy zmiany:

Umowy

2.2.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c73b7d18-16fe-4442-99dd-6c76d8e4c55c

2.3.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00422684

2.4.) Wersja ogłoszenia: 01

2.5.) Data ogłoszenia: 2026-09-04

SEKCJA III - PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA/UMOWA RAMOWA

3.1.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

3.1.1.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00458640

3.2.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

3.4.) Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.6.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOWOŻENIE I ODWOŻENIE PO ZAJĘCIACH UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z GMINY JELCZ-LASKOWICE DO ZESPOŁU SZKÓŁ



SPECJALNYCH W OŁAWIE I JEDNOSTEK OŚWIATOWYCH WE WROCŁAWIU W 2026 ROKU

3.7.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest realizacja dowozu i odwozu po zajęciach 47 uczniów niepełnosprawnych ( w tym 4 na wózkach inwalidzkich ) z terenu Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice do Zespołu Szkół Specjalnych w Oławie,
ul. Iwaszkiewicza 9a , Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjnego OSTOJA przy ul. Górnickiego 37a , Integracyjnej Szkoły Podstawowej „ALTO”, ul. Kiełczowska 43 i Społecznego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 11, ul. Kamienna 99-101 we Wrocławiu, Zespołu Szkół nr 21 we Wrocławiu, ul. Piotra Ignuta wraz z
zapewnieniem opieki w roku 2026. Wykaz uczniów określi załącznik do umowy. Ilość uczniów może ulegać zmianie w trakcie trwania umowy. Świadczenie usług odbywać się będzie samochodami specjalistycznymi dostosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych. W ramach zamówienia szacuje się łączną trasę 58 212 km.

3.8.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA IV - PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE/UMOWIE RAMOWEJ

4.1.) Data zawarcia umowy/umowy ramowej: 2025-10-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej:

od 2026-01-01 do 2026-12-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): NAVA TRANS Paweł Piekarski

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7471109734

4.3.3.) Ulica: Małujowicka

4.3.4.) Miejscowość: Brzeg

4.3.5.) Kod pocztowy: 49-300

4.3.6.) Województwo: opolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1037337,84 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP: 2025/BZP 00560604/01

SEKCJA V - ZMIANA UMOWY/UMOWY RAMOWEJ

5.1.) Data zmiany umowy/umowy ramowej): 2026-09-03

5.2.) Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej:

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.) Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej:

W związku z wystąpieniem okoliczności, których w chwili zawarcia umowy nie można było przewidzieć spowodowanych nagłą zmianą cen paliwa , czego Zamawiający działając z należytą starannością nie mógł przewidzieć na etapie zawierania umowy

5.4.) Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej:

Zakres i wielkość umowy nie ulegają zmianie jedynie jej wartość

5.5.) Wartość zmiany umowy

5.5.1.) Wartość zmiany: 24555,20

5.5.2.) Kod waluty: PLN

5.5.3.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.6.) Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy: Tak

5.7.) Numer ogłoszenia w BZP o zmianie umowy: 2026/BZP 00176889/01

2026-09-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zmianie umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE