← WSZYSTKIE PRZETARGI
Pomorskie

„Dowożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Czersk w roku szkolnym 2026/2027 z podziałem na części”

Data publikacji
02.09.2026, 09:03
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wyniku postępowania

ZAMAWIAJĄCY

ZESPÓŁ OBSŁUGI FINANSOWEJ

Adres
DWORCOWA 31, 89-650 Czersk
Telefon
(0-52) 398-45-30
E-mail
dyrektor@zof.czersk.pl
WWW zamawiającego
https://zofczersk.mojbip.pl
Strona postępowania
OTWÓRZ STRONĘ →

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417342 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Dowożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Czersk w roku szkolnym 2026/2027 z podziałem na części”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ OBSŁUGI FINANSOWEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001112735

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: DWORCOWA 31

1.5.2.) Miejscowość: Czersk

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-650

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: (0-52) 398-45-30

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@zof.czersk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zofczersk.mojbip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/czersk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dowożenie uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Czersk w roku szkolnym 2026/2027 z podziałem na części”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1fb940e-1584-4ae9-8a4b-78fc8f2e02bb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417342

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035935/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowóz osób niepełnosprwanych do OREW-ów w Czarnej Wodzie i Płociczu, SP Nr 1 w Czersku, SP Odry i Przedszkoli w Chojnicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333110

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DYR.261.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 561521,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Ośrodka Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Czarnej Wodzie i Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Łęgu dwoma pojazdami o minimalnej liczbie miejsc siedzących z kierowcą i opiekunem – 9 na następujących trasach:

- OREW Czarna Woda – Mosna – Czersk – Przyjaźnia – Pustki – Wojtal – OREW Czarna Woda - ok. 54,5 km (2 kursy dziennie)
Planowana liczba osób – 7, w tym:
- z miejscowości Czersk – 3 osoby
- z miejscowości Mosna – 1 osoba
- z miejscowości Przyjaźnia – 1 osoba
- z miejscowości Pustki – 1 osoba
- z miejscowości Wojtal – 1 osoba.

- OREW Czarna Woda – Szałamaje –Zespół Szkół w Łęgu - Będźmierowice – Malachin – OREW Czarna Woda – ok. 33,5 km
(2 kursy dziennie)

Planowana liczba osób – 3, w tym:
- z miejscowości Szałamaje – 1 osoba
- z miejscowości Będźmierowice – 1 osoba
- z miejscowości Malachin – 1 osoba

Łączny dzienny przebieg pojazdu ok. 176,0 km.

Dowożenie osób niepełnosprawnych odbywać się będzie w dni pracy ośrodka i zespołu szkół wg harmonogramów podanych przez dyrektorów:

- rozpoczęcie i zakończenie zajęć w OREW-ie: godzina 8.00 - 13:00

- rozpoczęcie i zakończenie zajęć w Zespole Szkół: godzina 8.00 - 13:00

Liczba osób niepełnosprawnych objętych przewozem może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Zamawiającego

UWAGA
U dowożonych osób występują następujące schorzenia i dysfunkcje:
1) niepełnosprawność intelektualna w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim
2) niepełnosprawność ruchowa
3) opóźnienie psycho-ruchowe
4) autyzm
5) ADHD
6) zespół Aspergera
7) encefalopatia
8) głuchota
9) agresja i autoagresja
10) mózgowe porażenie dziecięce.

Dodatkowe wymagania dotyczące pojazdów przewożących osoby:
1) pojazdy maksymalnie z rocznika 2018 (8- letnie lub młodsze roczniki),
2) pojazdy wyposażony w system ogrzewania i klimatyzację,
3) drzwi zaopatrzone w zamki uniemożliwiające samoczynne lub niezamierzone ich otwarcie się,
4) pojazdy posiadające płaską podłogę lub obniżony próg wejścia,
5) maksymalny przebieg pojazdu nie więcej jak 500 000 km.
Dowożone osoby są w wieku: 6, 7, 9, 11, 12, 16, 21 i 22 lata.
Dwie osoby niepełnosprawne wykazują agresję i samoagresję. Przewożone osoby mogą potrzebować pomocy przy wejściu lub wyjściu z pojazdu. Dwie osoby niepełnosprawne poruszają się na wózku inwalidzkim. Najmłodsze osoby muszą mieć zapewnione foteliki podczas jazdy.
Wykonawca musi zapewnić opiekę dla przewożonych osób niepełnosprawnych na całej trasie przewozu.
Osoby zatrudnione do sprawowania opieki muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje. Opiekun sprawuje nadzór nad przewożonymi osobami niepełnosprawnymi i zobowiązany jest do udzielania czynnej pomocy osobom niepełnosprawnym w bezpiecznym zajęciu miejsca w pojeździe, opieki podczas trwania podróży, przy opuszczaniu pojazdu po jej zakończeniu i podczas przekazania przewożonej grupy osób personelowi ośrodka i zespołowi szkół.
Przed rozpoczęciem drogi powrotnej po zakończonych zajęciach w ośrodku i zespole, obowiązkiem opiekuna jest sprawdzenie, czy wszystkie dowiezione rano osoby powracają do miejsc zamieszkania. W przypadku braku jakiejkolwiek osoby niepełnosprawnej podróż powrotna nie może się rozpocząć bez uzyskania wyjaśnienia tej sprawy przez personel ośrodka i zespołu szkół, któremu osoba niepełnosprawna została przekazana w kursie porannym.
W sposób szczególny traktowane być muszą osoby niepełnosprawne korzystające z wózka inwalidzkiego.

Kierowca nie może być jednocześnie opiekunem osób niepełnosprawnych. W pojeździe musi znajdować się kierowca i opiekun.

5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia, kosztorysach ofertowych oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

4.5.5.) Wartość części: 261976,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Płociczu (woj. kujawsko – pomorskie) samochodem osobowym o minimalnej liczbie miejsc siedzących z kierowcą i opiekunem – 5 na następującej trasie:

- Czersk – ORW w Płociczu – Czersk – ok. 115,5 km (1 kurs dziennie)
Łączny dzienny przebieg pojazdu 115,5 km.

Kierowca wraz z opiekunem czekają około 5 godzin na zakończenie zajęć przez osobę niepełnosprawną w ORW-ie w Płociczu.

Dowożenie osoby niepełnosprawnej odbywać się będzie w dni pracy ośrodka wg harmonogramu podanego przez dyrektora ośrodka:
- rozpoczęcie zajęć: godzina 8.00
- zakończenie zajęć: w godzinach 13:00.

Zajęcia opiekuńczo – wychowawcze odbywają się w godzinach 9:00 – 12:00 w następujących dniach :
- 15 – 19 luty 2027 r.
- 28 czerwiec – 16 lipiec 2027 r.
- 17 - 31 sierpień 2027 r.

Ośrodek jest zamknięty w dniach:
- 22 – 26 luty 2027 r. – ferie zimowe
- 19 lipiec – 16 sierpień 2027 r. – wakacje letnie

Liczba osób niepełnosprawnych objętych przewozem może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Zamawiającego.

UWAGA
U dowożonej osoby występują następujące schorzenia i dysfunkcje:
1) niepełnosprawność intelektualna w stopniu znacznym
2) opóźnienie psycho-ruchowe
3) autyzm
4) agresja i autoagresja
5) dziecko do poruszania się nie potrzebuje wózka inwalidzkiego.

Dodatkowe wymagania dotyczące pojazdu przewożącego osobę:
1) pojazd maksymalnie z rocznika 2018 (8- letni lub młodszy rocznik),
2) pojazd wyposażony w system ogrzewania i klimatyzację,
3) drzwi zaopatrzone w zamki uniemożliwiające samoczynne lub niezamierzone ich otwarcie się,
4) pojazd posiadający płaską podłogę lub obniżony próg wejścia,
5) maksymalny przebieg pojazdu nie więcej jak 400 000 km.
Dowożony uczeń jest w wieku 16 lat.
Wykonawca musi zapewnić opiekę dla przewożonej osoby niepełnosprawnej na trasie przewozu.
Osoby zatrudnione do sprawowania opieki muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje. Opiekun sprawuje nadzór nad przewożoną osobą niepełnosprawną i zobowiązany jest do udzielania jej czynnej pomocy w bezpiecznym zajęciu miejsca w pojeździe, opieki podczas trwania podróży, przy opuszczaniu pojazdu po jej zakończeniu i podczas przekazania przewożonej osoby personelowi ośrodka.

Kierowca nie może być jednocześnie opiekunem osoby niepełnosprawnej. W pojeździe musi znajdować się kierowca i opiekun.

5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia, kosztorysach ofertowych oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

4.5.5.) Wartość części: 174820,80 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3: Szkoły Podstawowej Nr 1 w Czersku pojazdem specjalnym do przewozu osób niepełnosprawnych lub pojazdem przystosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych o minimalnej liczbie miejsc siedzących z kierowcą i opiekunem – 5 na trasie:

- Stodółki – Czersk (szkoła) - Stodółki – ok. 17 km (2 kursy dziennie)
Planowana liczba korzystających z dowożenia – 1.

Łączny dzienny przebieg pojazdu 34 km.

Dowożenie ucznia niepełnosprawnego odbywać się będzie w dni pracy szkoły wg harmonogramu podanego przez dyrektora szkoły
- rozpoczęcie zajęć: godzina 8:00
- zakończenie zajęć: w godzinach 12:30 – 14:30, raz w tygodniu zakończenie zajęć o 15:30

Liczba uczniów objętych przewozem może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Zamawiającego. Uczeń niepełnosprawny porusza się na wózku inwalidzkim.

UWAGA
U dowożonego ucznia występują następujące schorzenia i dysfunkcje:
1) niepełnosprawność sprzężona
2) niepełnosprawność ruchowa
3) niedosłuch
Dowożony uczeń jest w wieku 11 lat. Porusza się na wózku inwalidzkim.

Dodatkowe wymagania dotyczące pojazdu przewożącego ucznia:
1) pojazd maksymalnie z rocznika 2018 (8- letni lub młodszy rocznik),
2) pojazd wyposażony w system ogrzewania i klimatyzację,
3) drzwi zaopatrzone w zamki uniemożliwiające samoczynne lub niezamierzone ich otwarcie się,
4) pojazd posiadający antypoślizgowe najazdy lub podnośnik (winda) umożliwiające bezpieczne wprowadzenie wózka inwalidzkiego do wnętrza,
5) pojazd posiadający atestowane mocowania w podłodze pojazdu dla wózka inwalidzkiego,
6) pojazd posiadający atestowane pasy bezpieczeństwa w podłodze do umocowania wózka inwalidzkiego,
7) pojazd posiadający atestowane pasy bezpieczeństwa biodrowe zabezpieczające osobę na wózku inwalidzkim,
8) pojazd musi posiadać homologację do przewozu osób niepełnosprawnych, przy czym dopuszcza się realizację przedmiotu zamówienia w ten sposób, że samochód posiada świadectwo homologacji na pojazd bazowy oraz dokumenty niezbędne do rejestracji dwuetapowej (np. badania Stacji Diagnostycznej potwierdzające, że po adaptacji jest to samochód dopuszczony do ruchu jako samochód przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych),
9) pojazd musi posiadać odpowiednią adnotację w dowodzie rejestracyjnym,
10) maksymalny przebieg pojazdu nie więcej jak 400 000 km.
Wykonawca musi zapewnić opiekę dla przewożonego ucznia niepełnosprawnego na trasie przewozu.
Osoby zatrudnione do sprawowania opieki muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje. Opiekun sprawuje nadzór nad przewożonym uczniem niepełnosprawnym i zobowiązany jest do udzielania czynnej pomocy uczniowi niepełnosprawnemu w bezpiecznym zajęciu miejsca w pojeździe, opieki podczas trwania podróży, przy opuszczaniu pojazdu po jej zakończeniu i podczas przekazania przewożonego ucznia personelowi szkoły.

Kierowca nie może być jednocześnie opiekunem ucznia niepełnosprawnego. W pojeździe musi znajdować się kierowca i opiekun.
5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia, kosztorysach ofertowych oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

4.5.5.) Wartość części: 69989,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4: Szkoły Podstawowej w Odrach pojazdem o minimalnej liczbie miejsc siedzących z kierowcą i opiekunem – 9 na trasie:

- Czersk – Odry (szkoła) – Czersk – ok. 32,6 km (2 kursy dziennie)
Planowana liczba korzystających z dowożenia – 3.

Łączny dzienny przebieg pojazdu 65,2 km.

Dowożenie uczniów niepełnosprawnych odbywać się będzie w dni pracy szkoły wg harmonogramu podanego przez dyrektora szkoły:
- rozpoczęcie zajęć: godzina 8:15
- zakończenie zajęć:
poniedziałek – czwartek – 13:45
piątek – 11:45

Liczba uczniów objętych przewozem może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Zamawiającego.

UWAGA
U dowożonych uczniów występują następujące schorzenia i dysfunkcje:
1) mózgowe porażenie dziecięce
2) głębokie niedowidzenie
3) zaburzenia emocjonalne
4) niepełnosprawność intelektualna w stopniu umiarkowanym
5) niepełnosprawność ruchowa
6) autyzm.
Dowożeni uczniowie są w wieku 8 i 10 lat.

Dodatkowe wymagania dotyczące pojazdu przewożącego ucznia:
1) pojazd maksymalnie z rocznika 2018 (8- letni lub młodszy rocznik),
2) pojazd wyposażony w system ogrzewania i klimatyzację,
3) drzwi zaopatrzone w zamki uniemożliwiające samoczynne lub niezamierzone ich otwarcie się,
4) pojazd posiadający płaską podłogę lub obniżony próg wejścia,
5) maksymalny przebieg pojazdu nie więcej jak 400 000 km.
Przewożeni uczniowie potrzebują pomocy przy wejściu i wyjściu z pojazdu. Młodszy uczeń musi mieć zapewniony fotelik samochodowy, natomiast starszy uczeń - podstawkę samochodową podczas jazdy.
Wykonawca musi zapewnić opiekę dla przewożonych uczniów niepełnosprawnych na trasie przewozu.
Osoby zatrudnione do sprawowania opieki muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje. Opiekun sprawuje nadzór nad przewożonymi uczniami niepełnosprawnymi i zobowiązany jest do udzielania czynnej pomocy uczniom w bezpiecznym zajęciu miejsca w pojeździe, opieki podczas trwania podróży, przy opuszczaniu pojazdu po jej zakończeniu i podczas przekazania przewożonych uczniów personelowi szkoły.

Kierowca nie może być jednocześnie opiekunem ucznia niepełnosprawnego. W pojeździe musi znajdować się kierowca i opiekun.
5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia, kosztorysach ofertowych oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

4.5.5.) Wartość części: 54736,06 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 255930,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 394979,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 255930,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TERAPIA DZIECI NATALIA IGNACIUK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5922087584

7.3.3) Ulica: UL.KRÓTKA 6

7.3.4) Miejscowość: PIECE

7.3.5) Kod pocztowy: 83-261

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 255930,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-08-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 137467,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 190066,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 137467,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALFA BUS SP ZOO

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9591947835

7.3.3) Ulica: UL. KOLBERGA NR 9

7.3.4) Miejscowość: KIELCE

7.3.5) Kod pocztowy: 25-516

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Francuskie Terytorium Południowe

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 137467,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-08-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84960,56 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 103462,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 91290,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALFA BUS SP ZOO

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9591947835

7.3.3) Ulica: UL. KOLBERGA NR 9

7.3.4) Miejscowość: KIELCE

7.3.5) Kod pocztowy: 25-516

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 91290,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66523,56 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 110872,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66523,56 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEWÓZ OSÓB ROBUS ROBERT SYNAK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5911468199

7.3.3) Ulica: DŁUGA 4,

7.3.4) Miejscowość: KARSIN

7.3.5) Kod pocztowy: 83-440

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 66523,56 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE