Wielkopolskie
„Dowozy uczniów do Szkół Podstawowych i Przedszkoli, Gmina Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie, w okresie od 01 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r.”
- Data publikacji
- 03.09.2026, 11:42
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
ZAMAWIAJĄCY
Gmina Ostrów Wielkopolski
- Adres
- Gimnazjalna 5, 63-400 Ostrów Wielkopolski
- Telefon
- 627346200
- WWW zamawiającego
- www.ostrowwielkopolski.pl
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00420445 z dnia 2026-09-03 |
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
„Dowozy uczniów do Szkół Podstawowych i Przedszkoli, Gmina Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie, w okresie od 01 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ostrów Wielkopolski
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855498
1.4.) Adres zamawiającego:
1.4.1.) Ulica: Gimnazjalna 5
1.4.2.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
1.4.3.) Kod pocztowy: 63-400
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.4.7.) Numer telefonu: 627346200
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ostrowwielkopolski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ostrowwielkopolski.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.6.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00420445
2.2.) Data ogłoszenia: 2026-09-03
SEKCJA III ZMIANA OGŁOSZENIA
3.1.) Nazwa zmienianego ogłoszenia:
Ogłoszenie o wyniku postępowania3.2.) Numer zmienianego ogłoszenia w BZP: 2026/BZP 00413587
3.3.) Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia: 01
3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:
SEKCJA VI - OFERTY3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
6.1.6. Liczba ofert odrzuconych (Informacje o ofertach dla części nr 3) Przed zmianą:
0
Po zmianie:
2
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.