← WSZYSTKIE PRZETARGI
Wielkopolskie

„Dowozy uczniów do szkół z terenu Gminy Kobylin w roku szkolnym 2025 -2026”

Data publikacji
25.08.2026, 07:36
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wykonaniu umowy

ZAMAWIAJĄCY

Gmina_Kobylin

Adres
Rynek Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 63-740 Kobylin
Telefon
655482401
E-mail
przetargi@kobylin.pl
WWW zamawiającego
www.kobylin.pl

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404903 z dnia 2026-08-25

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
„Dowozy uczniów do szkół z terenu Gminy Kobylin w roku szkolnym 2025 -2026”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina_Kobylin

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050540

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Rynek Marszałka Józefa Piłsudskiego 1

1.4.2.) Miejscowość: Kobylin

1.4.3.) Kod pocztowy: 63-740

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.4.7.) Numer telefonu: 655482401

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kobylin.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kobylin.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7001fa6b-fcc6-42f0-a5e1-0c9bb0febdf4

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404903

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00310344

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Dowozy uczniów do szkół z terenu Gminy Kobylin w roku szkolnym 2025 -2026”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa dowozu uczniów do szkół z terenu Gminy Kobylin, dla których organem prowadzącym jest Gmina Kobylin.
2. Usługa obejmuje:
- dowozy do szkół podstawowych na terenie Gminy Kobylin wraz z odwozem do miejsc zamieszkania lub miejsc przystankowych we wszystkie dni nauki szkolnej, w godzinach ustalonych i uzgodnionych z poszczególnymi szkołami;
- dojazdy na dodatkowe zajęcia sportowe, edukacyjne i kulturalne wraz z dojazdami do stomatologa w dniach nauki szkolnej lub innych niż dni nauki szkolnej, których konieczność realizacji wynika z organizacji pracy placówek oświatowych oraz organizacji roku szkolnego – wg rozkładu okazjonalnego, uzgodnionego z Zamawiającym.
3. Usługa winna być świadczona przez minimum 5 (pięć) autobusów, w tym 2 (dwa) autobusy przystosowane do przewozu minimum 50 osób i 1 (jeden) przystosowany do przewozu minimum 60 osób oraz 2 (dwa) o pojemności minimum 23 osoby.
4. Wykonawca zobowiązany jest:
- do podstawienia pojazdów sprawnych technicznie, posiadających aktualne badania techniczne, oznakowanych odpowiednimi tablicami świadczącymi o przewozie uczniów. W okresie jesienno – zimowym pojazdy dowożące uczniów muszą być ogrzewane.
- niezwłocznego powiadomienia szkoły w przypadku awarii pojazdu,
- zabezpieczenie zastępczego środka transportu o wymaganym standardzie w przypadku awarii pojazdu.
- zapewnienia bezpieczeństwa i opieki uczniom podczas świadczenia usługi, min. za pośrednictwem opiekunów, zgodnie z art. 17 ust. 3 ustawy o systemie oświaty. Opieka kierowcy jest niewystarczająca.
- szczegółowy harmonogram dowozów i odwozów Wykonawca zobowiązany jest ustalić z Zamawiającym i dyrekcją placówek najpóźniej do dnia 22 sierpnia 2025 r.
5. 5. Średnia miesięczna ilość kilometrów wynosi ok 8 300 km dla autobusu na trasach dowozów do szkół podstawowych. Szacunkowa ilość kilometrów dla dowozów uczniów do stomatologa oraz na zajęcia dodatkowe wynosi miesięcznie ok. 800 km. Łącznie przez okres trwania umowy (10 miesięcy) szacunkowa ilość km wynosi 91 000 km.

3.9.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-13

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-09-01 do 2026-06-30

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Andrzej Stanisław Młodziuśki

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 250731069

4.3.3.) Ulica: 3 Maja 12

4.3.4.) Miejscowość: Kobylin

4.3.5.) Kod pocztowy: 63-740

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 728000 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00438122/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 628136,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE