„Dowozy wychowanków i uczniów z gminy Kobylin do specjalistycznych placówek oświatowych w roku szkolnym 2025 – 2026”
- Data publikacji
- 25.08.2026, 07:32
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wykonaniu umowy
ZAMAWIAJĄCY
Gmina_Kobylin
- Adres
- Rynek Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 63-740 Kobylin
- Telefon
- 655482401
- przetargi@kobylin.pl
- WWW zamawiającego
- www.kobylin.pl
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404900 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
„Dowozy wychowanków i uczniów z gminy Kobylin do specjalistycznych placówek oświatowych w roku szkolnym 2025 – 2026”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina_Kobylin
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050540
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek Marszałka Józefa Piłsudskiego 1
1.4.2.) Miejscowość: Kobylin
1.4.3.) Kod pocztowy: 63-740
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.4.7.) Numer telefonu: 655482401
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kobylin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kobylin.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ff82fea-3ce6-487c-8a6b-6da9cc08dfcf
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404900
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00310189
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Dowozy wychowanków i uczniów z gminy Kobylin do specjalistycznych placówek oświatowych w roku szkolnym 2025 – 2026”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa dowozu wychowanków do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Konarzewie, Zespołu Szkół Specjalnych przy ul. Ostrowskiej w Krotoszynie oraz Szkoły Podstawowej nr 3 z oddziałami integracyjnymi w Krotoszynie ul. Plac Szkolny 19 w roku szkolnym 2025-2026.
2. Usługa obejmuje:
- dowozy wychowanków do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Konarzewie, Zespołu Szkół Specjalnych przy ul. Ostrowskiej w Krotoszynie oraz Szkoły Podstawowej nr 3 z oddziałami integracyjnymi w Krotoszynie ul. Plac Szkolny 19 z miejscowości położonych na terenie Gminy Kobylin wraz z odwozem do miejsc zamieszkania we wszystkie dni nauki szkolnej, w godzinach ustalonych i uzgodnionych z poszczególnymi szkołami;
3. Usługa winna być świadczona środkami transportu przystosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym 3 osoby poruszające się na wózku inwalidzkim.
4. Wykonawca zobowiązany jest do:
- podstawienia pojazdu sprawnego technicznie, posiadającego aktualne badania techniczne, oznakowanego odpowiednimi tablicami. W okresie jesienno – zimowym pojazd musi być ogrzewany.
- niezwłocznego powiadomienia szkoły w przypadku awarii pojazdu,
- zabezpieczenie zastępczego środka transportu o wymaganym standardzie w przypadku awarii pojazdu.
- zapewnienia bezpieczeństwa i opieki uczniom podczas świadczenia usługi, m.in. za pośrednictwem opiekunów, zgodnie z art. 17 ust. 3 ustawy o systemie oświaty. Opieka kierowcy jest niewystarczająca.
- szczegółowy harmonogram dowozów i odwozów Wykonawca zobowiązany jest ustalić z Zamawiającym i dyrekcją placówki najpóźniej do dnia 22 sierpnia 2025 r.
5. 5. Średnia miesięczna ilość kilometrów wynosi ok 3 800 km (37 800 km w okresie 10 miesięcy) na trasach dowozów do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Konarzewie, Zespołu Szkół Specjalnych przy ul. Ostrowskiej w Krotoszynie oraz Szkoły Podstawowej nr 3 z oddziałami integracyjnymi w Krotoszynie ul. Plac Szkolny 19.
UWAGA! Określone ilości kilometrów są ilościami szacunkowymi, zostały określone na podstawie danych z poprzednich lat i służą jedynie do wyboru najkorzystniejszej oferty i jako takie nie mogą stanowić podstawy do wnoszenia przez Wykonawcę jakichkolwiek roszczeń co do rzeczywistych ilości zlecanych przez Zamawiającego w toku realizacji umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego. Wykonawca otrzyma wynagrodzenie za faktycznie wykonaną usługę wg cen jednostkowych zaproponowanych w ofercie. Rzeczywiste ilości realizowanych w trakcie umowy usług będą wynikały z aktualnych potrzeb Zamawiającego.
Zamawiający zastrzega sobie prawo ograniczenia lub rozszerzenia przedmiotu umowy
w zakresie ilościowym, w zależności od bieżących potrzeb oraz możliwości finansowych Zamawiającego.
3.9.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-09-01 do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Andrzej Stanisław Młodziuśki "MŁODZIUSKI"
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 250731069
4.3.3.) Ulica: 3 Maja 12
4.3.4.) Miejscowość: Kobylin
4.3.5.) Kod pocztowy: 63-740
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 264539,52 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00438126/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 249676 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.