Nabywanie biletów miesięcznych w celu zapewnienia przewozu dzieci/uczniów/seniorów do i z placówek tj. szkół/przedszkoli/dziennego domu seniora na terenie gminy Grunwald
- Data publikacji
- 28.08.2026, 08:13
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
ZAMAWIAJĄCY
GMINA GRUNWALD
- Adres
- 33, 14-107 Gierzwałd
- WWW zamawiającego
- www.gminagrunwald.pl
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411256 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
Nabywanie biletów miesięcznych w celu zapewnienia przewozu dzieci/uczniów/seniorów do i z placówek tj. szkół/przedszkoli/dziennego domu seniora na terenie gminy Grunwald
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRUNWALD
1.2.) Oddział zamawiającego: Gmina Grunwald
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743232
1.4.) Adres zamawiającego:
1.4.1.) Ulica: 33
1.4.2.) Miejscowość: Gierzwałd
1.4.3.) Kod pocztowy: 14-107
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminagrunwald.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminagrunwald.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.6.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411256
2.2.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III ZMIANA OGŁOSZENIA
3.1.) Nazwa zmienianego ogłoszenia:
Ogłoszenie o wyniku postępowania3.2.) Numer zmienianego ogłoszenia w BZP: 2026/BZP 00410581
3.3.) Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia: 01
3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
4.3.1. Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT) Przed zmianą:
43333,33
Po zmianie:
319715,64
3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:
SEKCJA VI - OFERTY3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
6.2. Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem Przed zmianą:
54153,00
Po zmianie:
364140,00
3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
6.3. Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem Przed zmianą:
54153,00
Po zmianie:
364140,00
3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
6.4. Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia Przed zmianą:
54153,00
Po zmianie:
364140,00
3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:
SEKCJA VIII - UMOWA3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
8.2. Wartość umowy/umowy ramowej Przed zmianą:
54153,00
Po zmianie:
364140,00
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.