Śląskie
Najem 11 autokarów oraz 1 busa wraz z kierowcą do przewozu zespołów oraz komisji podczas 63. Tygodnia Kultury Beskidzkiej oraz 35. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych
- Data publikacji
- 25.08.2026, 11:09
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wykonaniu umowy
ZAMAWIAJĄCY
REGIONALNY OŚRODEK KULTURY
- Adres
- ul. 1 Maja 8, 43-300 Bielsko-Biała
- Telefon
- 33 822 05 93
- rok@rok.bielsko.pl
- WWW zamawiającego
- http://rok.bielsko.pl/
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405618 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Najem 11 autokarów oraz 1 busa wraz z kierowcą do przewozu zespołów oraz komisji podczas 63. Tygodnia Kultury Beskidzkiej oraz 35. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: REGIONALNY OŚRODEK KULTURY
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000283222
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. 1 Maja 8
1.4.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała
1.4.3.) Kod pocztowy: 43-300
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.4.7.) Numer telefonu: 33 822 05 93
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: rok@rok.bielsko.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://rok.bielsko.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98dd61c5-41d8-4911-804b-1704a0e3d166
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405618
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00291761
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Najem 11 autokarów oraz 1 busa wraz z kierowcą do przewozu zespołów oraz komisji podczas 63. Tygodnia Kultury Beskidzkiej oraz 35. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych
Umowa dla części nr 12
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przewóz komisji festiwalowych
3.9.) Główny kod CPV: 60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-07-25 do 2026-08-024.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Wójtowicz Travel Mateusz Wójtowicz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 367808864
4.3.3.) Ulica: Zawoja 1877
4.3.4.) Miejscowość: Zawoja
4.3.5.) Kod pocztowy: 34-222
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 12636,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00362423/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-02
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 12636 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.