Organizacja dowozu uczniów do Szkoły Podstawowej i Przedszkola z terenu Gminy Jaworzyna Śląska wraz z zapewnieniem opieki podczas przejazdu w roku szkolnym 2026/2027
- Data publikacji
- 19.08.2026, 12:34
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wyniku postępowania
ZAMAWIAJĄCY
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
- Adres
- ul. Adama Mickiewicza 9, 58-140 Jaworzyna Śląska
- sp@szkola.jaworzyna.net
- WWW zamawiającego
- https://szkolajaworzyna.szkolnastrona.pl/
- Strona postępowania
- OTWÓRZ STRONĘ →
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398156 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja dowozu uczniów do Szkoły Podstawowej i Przedszkola z terenu Gminy Jaworzyna Śląska wraz z zapewnieniem opieki podczas przejazdu w roku szkolnym 2026/2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000239014
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 9
1.5.2.) Miejscowość: Jaworzyna Śląska
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-140
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp@szkola.jaworzyna.net
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szkolajaworzyna.szkolnastrona.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13369561.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja dowozu uczniów do Szkoły Podstawowej i Przedszkola z terenu Gminy Jaworzyna Śląska wraz z zapewnieniem opieki podczas przejazdu w roku szkolnym 2026/20272.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f335123a-f4c1-44d7-8de8-3e401f86874e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398156
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00319105/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Organizacja dowozu uczniów do Szkoły Podstawowej i Przedszkola z terenu Gminy Jaworzyna Śląska wraz z zapewnieniem opieki podczas przejazdu w roku szkolnym 2026/2027
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322154
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP1/2026/2027
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 194215,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są usługi przewozowe dowozu i odwozu wraz z opieką dzieci i młodzieży w czasie dowozu i odwozu na terenie Gminy Jaworzyna Śląska w roku szkolnym 2026/2027 w ramach komunikacji regularnej. Przewóz dzieci będzie realizowany do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Starym Jaworowie, Stary Jaworów 38, 58-140
Jaworzyna Śląska oraz do Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Starym Jaworowie. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został opisany w SWZ oraz jego załącznikach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 197597,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 262542,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 197597,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI TRANSPORTOWE-PRZEWÓZ OSÓB ŁUKASZ KSIĘŻNIK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 884-229-13-38
7.3.3) Ulica: Piotrowice Świdnickie 86
7.3.4) Miejscowość: Piotrowice Świdnickie
7.3.5) Kod pocztowy: 58-140
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 197597,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-25Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.