Przewóz dzieci i młodzieży z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego oraz niepełnosprawnych z terenu Gminy Kłodawa do placówek oświatowych w roku 2025/2026.
- Data publikacji
- 20.08.2026, 10:33
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wykonaniu umowy
ZAMAWIAJĄCY
Gmina Kłodawa
- Adres
- Gorzowska 40, 66-415 Kłodawa
- WWW zamawiającego
- www.klodawa.pl
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399758 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Przewóz dzieci i młodzieży z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego oraz niepełnosprawnych z terenu Gminy Kłodawa do placówek oświatowych w roku 2025/2026.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kłodawa
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966912
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Gorzowska 40
1.4.2.) Miejscowość: Kłodawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 66-415
1.4.4.) Województwo: lubuskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@klodawa.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.klodawa.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e4bf909-7e75-4f01-8d5b-9317871a1d00
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399758
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00366343
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przewóz dzieci i młodzieży z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego oraz niepełnosprawnych z terenu Gminy Kłodawa do placówek oświatowych w roku 2025/2026.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przewozie dzieci i młodzieży z orzeczeniami
o potrzebie kształcenia specjalnego oraz niepełnosprawnych z terenu Gminy Kłodawa do placówek oświatowych zlokalizowanych na terenie miejscowości Kłodawa i miasta Gorzowa Wlkp. w roku szkolnym 2025/2026 od dnia 01.09.2025r. do dnia 26.06.2026r.
3.9.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
10 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie Wlkp. sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 599-26-63-751
4.3.3.) Ulica: Podmiejska 20
4.3.4.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
4.3.5.) Kod pocztowy: 66-400
4.3.6.) Województwo: lubuskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 182000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00408287/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 182000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.