← WSZYSTKIE PRZETARGI
Mazowieckie

Przewóz uczniów do placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Trojanów w okresie od 01.09.2026 r. do 31.12.2026 r. poprzez zakup biletów miesięcznych

Data publikacji
21.08.2026, 13:09
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wyniku postępowania

ZAMAWIAJĄCY

GMINA TROJANÓW

Adres
57A, 08-455 Trojanów
Telefon
(25) 682 71 20
E-mail
ug@trojanow.pl
WWW zamawiającego
www.trojanow.pl

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402494 z dnia 2026-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przewóz uczniów do placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Trojanów w okresie od 01.09.2026 r. do 31.12.2026 r. poprzez zakup biletów miesięcznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TROJANÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582316

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 57A

1.5.2.) Miejscowość: Trojanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-455

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: (25) 682 71 20

1.5.8.) Numer faksu: (25) 682 71 20

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@trojanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trojanow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przewóz uczniów do placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Trojanów w okresie od 01.09.2026 r. do 31.12.2026 r. poprzez zakup biletów miesięcznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9a92263-64e5-45f1-914b-c7d16204a9ed

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402494

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045796/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Przewóz uczniów do placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Trojanów w okresie od 01.09.2026 r. do 31.12.2026 r. poprzez zakup biletów miesięcznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00396741

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym na realizację zadania pn. „Przewóz uczniów do placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Trojanów w roku szkolnym 2025/2026 poprzez zakup biletów miesięcznych” – znak sprawy RI.271.10.2025 Zamawiający przewidział udzielenie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy PZP. Zamawiający wskazał w swz, że przewiduje udzielenie zamówienia na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu wykonawcy usług, które stanowić będą nie więcej niż 50% wartości zamówienia podstawowego i będą polegały na świadczeniu usług przewozu uczniów do placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Trojanów poza okresem objętym pierwotnym zamówieniem. Wartość tych robót Zmawiający uwzględnił przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego - art. 305 pkt 1 ustawy Pzp.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-c02d7629-9442-42ca-aa53-0e8994e6acff

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Przewóz uczniów do placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Trojanów w okresie wrzesień-grudzień 2026 poprzez zakup biletów miesięcznych”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Garwolinie Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8260003436

7.3.3) Ulica: Aleja Legionów 48

7.3.4) Miejscowość: Garwolin

7.3.5) Kod pocztowy: 08-400

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 70992,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE