Przewóz uczniów klas II i III wałbrzyskich szkół podstawowych z opiekunami na zajęcia nauki pływania do Wałbrzyskiego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego „AQUA-ZDRÓJ” wraz z odwiezieniem
- Data publikacji
- 04.09.2026, 14:31
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wykonaniu umowy
ZAMAWIAJĄCY
Gmina Wałbrzych
- Adres
- plac Magistracki 1, 58-300 Wałbrzych
- bzp@um.walbrzych.pl
- WWW zamawiającego
- www.bip.um.walbrzych.pl
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00423767 z dnia 2026-09-04 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Przewóz uczniów klas II i III wałbrzyskich szkół podstawowych z opiekunami na zajęcia nauki pływania do Wałbrzyskiego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego „AQUA-ZDRÓJ” wraz z odwiezieniem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wałbrzych
1.2.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Wałbrzychu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718490
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: plac Magistracki 1
1.4.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.4.3.) Kod pocztowy: 58-300
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.walbrzych.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.um.walbrzych.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5494d95-7ce5-483f-8d28-9a6f6041328a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00423767
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-04
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U.U.E. 2025/S 127-438421
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przewóz uczniów klas II i III wałbrzyskich szkół podstawowych z opiekunami na zajęcia nauki pływania do Wałbrzyskiego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego „AQUA-ZDRÓJ” wraz z odwiezieniem
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przewóz uczniów klas II i III wałbrzyskich szkół podstawowych z opiekunami na zajęcia nauki pływania do Wałbrzyskiego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego „AQUA-ZDRÓJ” wraz z odwiezieniem po zajęciach do szkoły
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi, polegającej na przewozie uczniów klas II i III wałbrzyskich szkół podstawowych z opiekunami na zajęcia nauki pływania, do Wałbrzyskiego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego „AQUA-ZDRÓJ” (ul. Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych) wraz z odwiezieniem po zajęciach do szkoły, zgodnie z poniższymi wymaganiami: a) usługa wykonywana wyłącznie w dni zajęć szkolnych, od dnia 15 września 2025 r. do dnia 25 czerwca 2026 r. zgodnie z harmonogramem, stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy, b) uczniowie wraz z opiekunami muszą zostać przywiezieni ze szkoły do obiektu krytej pływalni na min. 20 minut przed rozpoczęciem planowanych zajęć nauki pływania, c) po zakończeniu zajęć nauki pływania, odjazd do szkoły uczniów i opiekunów musi nastąpić po min. 30-50 minutach, niezbędnych na wysuszenie i przebranie się uczniów, w zależności od potrzeb danych grup uczniów, do których Wykonawca musi się dostosować, d) na każdą godzinę zajęć określoną w harmonogramie, o którym mowa w lit. a, 2 grupy uczniów z opiekunami muszą być dowożone jednym pojazdem, e) Zamawiający zapewnia opiekunów w trakcie przewozów. f) Zgodnie z art. 22b ustawy o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich z dnia 13 maja 2016 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz. 1802) Wykonawca zobowiązany jest opracowania i wdrożenia standardów ochrony małoletnich w trakcie wykonywania usługi dowozu dzieci i młodzieży do szkół. 2. Przedmiot zamówienia określa SWZ z załącznikami, w tym projekt umowy z harmonogramem dowozów uczniów na zajęcia nauki pływania.
3.9.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-09-15 do 2026-06-254.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Maxpol Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8862981388
4.3.3.) Ulica: św. Józefa 7
4.3.4.) Miejscowość: Wałbrzych
4.3.5.) Kod pocztowy: 58-305
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 307584,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U.U.E. 2025/S 168-574150
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z sytuacją międzynarodową spowodowaną działaniami wojennymi i zablokowaniem cieśniny Ormuz i związaną z nią sytuacją na rynku paliw, których skutkiem jest radykalny wzrost cen paliw w przedziale od 40 do 50 %, a co za tym idzie okoliczności, których Strony, a w szczególności Wykonawca przy składaniu oferty, działając z należytą starannością nie mógł przewidzieć, na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych, na wniosek złożony przez Wykonawcę zmieniono wysokość stawki za 1 dzień.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
przedmiot zamówienia nie uległ zmianie
5.4.6.) Wartość zmiany: 8001,66
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 272035,38 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.