„ Przewóz uczniów z terenu gminy Rozdrażew dojeżdżających do szkół od dnia 1 września 2025 r. do 26 czerwca 2026 r., wraz z opieką”.
- Data publikacji
- 19.08.2026, 12:12
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wykonaniu umowy
ZAMAWIAJĄCY
Gminny Zespół Szkół i Przedszkoli w Rozdrażewie
- Adres
- Rynek 1, 63-708 Rozdrażew
- Telefon
- 627221339
- biuro.gzsip@rozdrazew.pl
- WWW zamawiającego
- www.rozdrazew.pl
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398045 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
„ Przewóz uczniów z terenu gminy Rozdrażew dojeżdżających do szkół od dnia 1 września 2025 r. do 26 czerwca 2026 r., wraz z opieką”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gminny Zespół Szkół i Przedszkoli w Rozdrażewie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250620230
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek 1
1.4.2.) Miejscowość: Rozdrażew
1.4.3.) Kod pocztowy: 63-708
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.4.7.) Numer telefonu: 627221339
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro.gzsip@rozdrazew.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rozdrazew.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70e92788-68f2-4bbc-b434-c78a286edb37
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398045
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00277339
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
„ Przewóz uczniów z terenu gminy Rozdrażew dojeżdżających do szkół od dnia 1 września 2025 r. do 26 czerwca 2026 r., wraz z opieką”.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest: Przewóz uczniów z terenu gminy Rozdrażew dojeżdżających do Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie ul. Krotoszyńska 42, Przedszkola w Rozdrażewie ul. Krotoszyńska 9a, Szkoły Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie plac Szkolny 19 oraz do Zespołu Szkół Specjalnych w Krotoszynie ul. Ostrowska 49, a po zakończeniu nauki szkolnej i zajęć przedszkolnych do miejsca zamieszkania, od dnia 1 września 2025 r. do 26 czerwca 2026 r, wraz z zapewnieniem bezpieczeństwa i opieki uczniom podczas świadczenia usługi, za pośrednictwem opiekunów.
Realizacja usługi w dniach nauki szkolnej, a także w dniach innych niż dni nauki szkolnej – rekolekcje, odpracowania dni nauki w innych terminach, święta szkolne itp., których konieczność wynika z organizacji roku szkolnego – według rozkładu okazjonalnego, uzgodnionego z Zamawiającym.
Liczba kilometrów dziennie:
rano pierwszy kurs autobusu od poniedziałku do piątku - trasa 19,7 km,
rano drugi kurs autobusu od poniedziałku do piątku - trasa 18,1 km,
rano trzeci kurs autobusu od poniedziałku do piątku - trasa 12,8 km,
po południu pierwszy kurs autobusu od poniedziałku do piątku - trasa 28,0 km,
po południu drugi kurs autobusu od poniedziałku do piątku - trasa 16,7 km,
po południu trzeci kurs autobusu od poniedziałku do piątku - trasa 12,8 km,
po południu czwarty kurs autobusu od poniedziałku do piątku - trasa 19,7 km,
po południu piąty kurs autobusu od poniedziałku do piątku - trasa 20,1 km,
Łączna liczba kilometrów dziennie: 147,9
Wykonawca z obowiązany jest:
- do podstawienia pojazdów sprawnych technicznie, posiadających aktualne badania techniczne, posiadającymi aktualne ubezpieczenie OC i NNW, oznakowanych odpowiednimi tablicami świadczącymi o przewozie uczniów. W okresie jesienno –zimowym pojazdy dowożące uczniów muszą być ogrzewane.
- niezwłocznego powiadomienia szkoły w przypadku awarii pojazdu,
- zabezpieczenie zastępczego środka transportu o wymaganym standardzie w przypadku awarii pojazdu.
- zapewnia bezpieczeństwo i opiekę nad dziećmi zgodnie z Zarządzeniem nr 75/2015 Wójta Gminy Rozdrażew „w sprawie wprowadzenia regulaminu sprawowania opieki nad uczniami w czasie ich przewozu do i ze szkół, przedszkoli na terenie Gminy Rozdrażew oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Krotoszynie”, (w tym świadczenie pomocy dzieciom w zależności od zgłoszonych potrzeb, np. wyjście/wejście dzieci z/do pojazdu). Wykonawca zobowiązany jest do zatrudnienia opiekuna dla dowożonych dzieci - Opieka kierowcy jest niewystarczająca.
Minimalny stan posiadania autobusów:
Autobusy zarejestrowane:
jeden na co najmniej 50 osób w tym co najmniej 50 miejsc siedzących,
drugi na co najmniej 70 osób w tym co najmniej 60 miejsc siedzących,
Wyjazd autobusów w porze umożliwiającej dojazd dzieciom i młodzieży na zajęcia do szkoły, przedszkola w Rozdrażewie na godz. 750 i na godz. 800 do Zespołu Szkół Specjalnych w Krotoszynie.
Autobusy rozwożą dzieci i młodzież do miejsca zamieszkania.
WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ (CPV)
60100000 – 9 - usługi w zakresie transportu drogowego
RANO
1) Autobus - zarejestrowany na co najmniej 50 osób /w tym co najmniej 50 miejsc siedzących/
ROZKŁAD JAZDY DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ROZDRAŻEWIE I PRZEDSZKOLA W ROZDRAŻEWIE:
godz. km miejscowość
656 0 WOLENICE (przyst. autobus.)
700 1,6 DZIELICE (szkoła)
701 2,0 DZIELICE (przyst. autobus.)
705 2,9 DZIELICE (posesja 62A)
706 3,8 DZIELICE (posesja 73)
707 4,8 DZIELICE (krzyż. R-żew – Dzielice – Wolenice - Dębow.)
718 5,5 ROZDRAŻEW ul. Kompanii Rozdrażewskiej
(posesja 15)
713 6,0 ROZDRAŻEW ul. Kompanii Rozdrażewskiej
(posesja 11)
716 8,6 ROZDRAŻEW (przedszkole)
718 9,2 ROZDRAŻEW (szkoła podstawowa)
725 14,5 GRĘBÓW (centrum wsi przyst. autobus.)
727 15,6 GRĘBÓW (ujazd)
729 16,5 TRZEMESZNO (przyst. autobus./posesja 54)
731 17,2 TRZEMESZNO (przystanek autobusowy)
737 19,1 ROZDRAŻEW (przedszkole)
739 19,7 ROZDRAŻEW (szkoła podstawowa)
Objaśnienia:
kursuje od poniedziałku do piątku – w dni nauki szkolnej
2) Autobus - zarejestrowany na co najmniej 70 osób /w tym co najmniej 60 miejsc siedzących/
ROZKŁAD JAZDY DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ROZDRAŻEWIE I PRZEDSZKOLA W ROZDRAŻEWIE:
godz. km miejscowość
700 0 DĄBROWA (salka przy sklepie)
703 1,3 CHWAŁKI (przyst. autobus)
708 3,2 ROZDRAŻEW – (szkoła podstawowa)
713 5,7 ROZDRAŻEW ul. Kościuszki (przyst. autobus.)
716 7,7 ROZDRAŻEWEK (przyst. autob./pętla)
718 9,0 ROZDRAŻEWEK (przyst. autob./ posesja nr 16)
722 11,0 ROZDRAŻEWEK (posesja nr 11)
724 12,0 MACIEJEW (przyst. autob./skrzyżowanie pod lasem)
728 13,6 MACIEJEW (centrum wsi - przyst. autob.)
730 14,5 MACIEJEW (przyst. autob./posesja nr 3)
732 15,3 MACIEJEW (przyst. autob./posesja nr 1)
736 17,4 PRZEDSZKOLE ROZDRAŻEW
738 18,1 ROZDRAŻEW (szkoła podstawowa, przesiadka
do szkół w Krotoszynie)
Objaśnienia:
kursuje od poniedziałku do piątku – w dni nauki szkolnej
3) Autobus - zarejestrowany na co najmniej 20 osób /w tym co najmniej 20 miejsc siedzących/
ROZKŁAD JAZDY DLA SZKÓŁ KROTOSZYŃSKICH
godz. km miejscowość
739 0 ROZDRAŻEW – (szkoła podstawowa)
745 3,2 HENRYKÓW (przystanek autobusowy)
755 8,4 KROTOSZYN SP NR 3 – (plac szkolny)
800 12,8 KROTOSZYN – Szkoła specjalna (ul. Ostrowska 49)
PO POŁUDNIU
4) Autobus - zarejestrowany na co najmniej 50 osób /w tym co najmniej 50 miejsc siedzących/
ROZKŁAD JAZDY DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ROZDRAŻEWIE
godz. km miejscowość
1240 0 SP ROZDRAŻEW
1244 1,9 CHWAŁKI (przyst. autobus)
1248 3,2 DĄBROWA (salka przy sklepie)
1258 7,0 ROZDRAŻEW (przedszkole)
1301 8,9 ROZDRAŻEW (przystanek - ul. Kościuszki)
1304 10,9 ROZDRAŻEWEK (przystanek - pętla)
1306 12,2 ROZDRAŻEWEK (przystanek - posesja nr 16)
1309 14,2 ROZDRAŻEWEK (posesja nr 11)
1311 15,2 MACIEJEW (przystanek - skrzyżow. pod lasem)
1313 16,8 MACIEJEW (przystanek - centrum wsi)
1315 17,7 MACIEJEW ( przystanek - posesja nr 3)
1318 19,0 TRZEMESZNO (przystanek autobus.)
1319 19,6 TRZEMESZNO (przystanek - posesja 54)
1321 20,6 GRĘBÓW (przystanek - ujazd)
1323 21,7 GRĘBÓW (przystanek autobus. - centrum wsi)
1332 28,0 ROZDRAŻEW (szkoła podstawowa)
Objaśnienia:
kursuje od poniedziałku do piątku – w dni nauki szkolnej.
5) Autobus - zarejestrowany na co najmniej 50 osób /w tym co najmniej 50 miejsc siedzących/
ROZKŁAD JAZDY DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ROZDRAŻEWIE I PRZEDSZKOLA W ROZDRAŻEWIE:
godz. km miejscowość
1240 0 ROZDRAŻEW (przedszkole)
1242 0,7 ROZDRAŻEW (szkoła podstawowa)
1245 3,1 DZIELICE (posesja 79)
1246 3,9 DZIELICE (posesja 73)
1248 5,5 DZIELICE (posesja 62A)
1249 6,4 DZIELICE (przystanek autobus.)
1251 6,8 DZIELICE (szkoła)
1253 8,3 WOLENICE (przyst. autobus.)
1306 16,7 KROTOSZYN – Szkoła specjalna (ul. Ostrowska 49)
Objaśnienia:
kursuje od poniedziałku do piątku – w dni nauki szkolnej.
6) Autobus - zarejestrowany na co najmniej 20 osób /w tym co najmniej 20 miejsc siedzących/
ROZKŁAD JAZDY DLA SZKÓŁ KROTOSZYŃSKICH
godz. km miejscowość
1400 0 KROTOSZYN SZK. SPECJ. (przystanek autobus)
1415 1,2 KROTOSZYN SP Nr 3 (przystanek - Plac szkolny)
1425 9,6 HENRYKÓW (przystanek autobusowy)
1430 12,8 ROZDRAŻEW (szkoła - przesiadka dzieci)
Objaśnienia:
kursuje od poniedziałku do piątku – w dni nauki szkolnej.
7) Autobus - zarejestrowany na co najmniej 50 osób /w tym co najmniej 50 miejsc siedzących/
ROZKŁAD JAZDY DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ROZDRAŻEWIE
godz. km miejscowość
1430 0 ROZDRAŻEW (szkoła - przesiadka dzieci)
1435 2,5 TRZEMESZO (przystanek autobusowy)
1436 3,3 TRZEMESZNO (przystanek autobusowy - posesja 54)
1438 4,2 GRĘBÓW (przystanek - ujazd)
1440 5,3 GRĘBÓW (przystanek autobus. - centrum wsi)
1455 10,6 ROZDRAŻEW (szkoła)
1459 13,9 ROZDRAŻEW ul. Kompanii Rozdrażewskiej
(posesja 11)
1500 14,7 ROZDRAŻEW ul. Kompanii Rozdrażewskiej
(posesja 15)
1502 15,1 DZIELICE (krzyż. R-żew– Dzielice – Wolenice – Dębow.)
1505 16,1 DZIELICE (posesja 73)
1507 17,0 DZIELICE (posesja 62A)
1509 17,8 DZIELICE (przystanek autobus.)
1510 18,1 DZIELICE (szkoła)
1514 19,7 WOLENICE (przystanek autobus.)
Objaśnienia:
kursuje od poniedziałku do piątku – w dni nauki szkolnej
8) Autobus -zarejestrowany na co najmniej 70 osób /w tym co najmniej 60 miejsc siedzących/
ROZKŁAD JAZDY DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ROZDRAŻEWIE:
godz. km miejscowość
1430 0 ROZDRAŻEW (szkoła, przesiad. ze szkół krotoszyńskich)
1434 2,7 MACIEJEW (przyst. autobus - posesja 1)
1436 3,5 MACIEJEW (przyst. autob. - posesja 3)
1438 4,4 MACIEJEW (przystanek autobus. - centrum wsi)
1442 6,0 MACIEJEW (przyst. autob. - skrzyżowanie pod lasem)
1444 7,0 ROZDRAŻEWEK (posesja 11)
1447 9,0 ROZDRAŻEWEK (przyst. autob.- posesja nr 16)
1449 10,3 ROZDRAŻEWEK (pętla - przyst. autobus. )
1454 13,7 ROZDRAŻEW (szkoła podstawowa)
1458 15,6 CHWAŁKI (przystanek autobusowy)
1500 16,9 DĄBROWA (salka przy sklepie)
1505 20,1 ROZDRAŻEW (szkoła podstawowa)
Objaśnienia:
kursuje: od poniedziałku do piątku – w dni nauki szkolnej.
3.9.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-09-01 do 2026-06-264.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Andrzej Stanisław Młodziuśki "MŁODZIUŚKI"
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6211037026
4.3.3.) Ulica: 3 Maj 12
4.3.4.) Miejscowość: Kobylin
4.3.5.) Kod pocztowy: 63-740
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 12,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00321763/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 326242,57 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.