Przewozy dzieci z terenu gminy Ochotnica Dolna na zajęcia szkolne wraz z zapewnieniem opieki nad nimi w trakcie przewozów
- Data publikacji
- 28.08.2026, 09:50
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wykonaniu umowy
ZAMAWIAJĄCY
Gmina Ochotnica Dolna
- Adres
- Dłubacze 160, 34-452 Ochotnica Dolna
- gmina@ochotnica.pl
- WWW zamawiającego
- www.ochotnica.pl
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411658 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Przewozy dzieci z terenu gminy Ochotnica Dolna na zajęcia szkolne
wraz z zapewnieniem opieki nad nimi w trakcie przewozów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ochotnica Dolna
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892587
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Dłubacze 160
1.4.2.) Miejscowość: Ochotnica Dolna
1.4.3.) Kod pocztowy: 34-452
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@ochotnica.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ochotnica.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbe999a1-90a1-4c6c-88b9-feab80793478
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411658
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00308256
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przewozy dzieci z terenu gminy Ochotnica Dolna na zajęcia szkolne
wraz z zapewnieniem opieki nad nimi w trakcie przewozów
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
przewozy uczniów uczęszczających do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 w Nowym Targu i Przedszkola Niebieska Kokardka w Nowym Targu i Przedszkola Specjalnego „Parasol” w Nowym Targu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis tras przewozowych został zamieszczony
w Załączniku nr 1 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-09-01 do 2026-06-264.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Przewozowe Jacek Syjud
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7351658208
4.3.4.) Miejscowość: Ochotnica Dolna
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 248160,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00409120/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 247800 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.