← WSZYSTKIE PRZETARGI
Kujawsko-pomorskie

Publiczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym.

Data publikacji
04.09.2026, 14:10
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wyniku postępowania

ZAMAWIAJĄCY

Gmina Lubień Kujawski

Adres
Wojska Polskiego 29, 87-840 Lubień Kujawski
E-mail
zamowieniapubliczne@lubienkujawski.pl
WWW zamawiającego
www.lubienkujawski.pl

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00423666 z dnia 2026-09-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Publiczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lubień Kujawski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866880

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 29

1.5.2.) Miejscowość: Lubień Kujawski

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-840

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@lubienkujawski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubienkujawski.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Publiczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a648a08-520b-4222-ac67-7b7ddcd29379

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00423666

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391581

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 13 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie zostanie udzielone spółce Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. z siedzibą we Włocławku. Gmina Lubień Kujawski jest akcjonariuszem Kujawsko-Pomorskiego Transportu Samochodowego S.A. i wspólnie z pozostałymi jednostkami samorządu terytorialnego będącymi akcjonariuszami sprawuje nad Spółką kontrolę odpowiadającą kontroli
sprawowanej nad własnymi jednostkami. Akcjonariuszami Spółki są wyłącznie jednostki samorządu terytorialnego, wobec czego w Spółce nie występuje bezpośredni udział kapitału prywatnego. Ponad 90% działalności Spółki dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez zamawiających sprawujących nad nią kontrolę lub przez inne osoby prawne kontrolowane przez tych zamawiających. Spełnienie powyższych przesłanek zostało potwierdzone dokumentami będącymi w posiadaniu Zamawiającego.
Tym samym spełnione są łącznie przesłanki określone w art. 214 ust. 1 pkt 13 ustawy Prawo zamówień publicznych, uzasadniające udzielenie zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa transportu zbiorowego na liniach użyteczności publicznej w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym.
2. Rodzaj transportu oraz linii komunikacyjnej na których będą wykonywane przewozy:
1) 26264 Lutobórz – Kłóbka
2) 26265 Lutobórz – Kłóbka
3) 26293 Lubień Kujawski – Lubień Kujawski
4) 26294 Lubień Kujawski – Lubień Kujawski
5) 26112 Lubień Kujawski – Dziankówek
6) 26236 Lubień Kujawski – Dziankówek
7) 26238 Dziankówek – Lubień Kujawski
8) 26257 Lubień Kujawski – Dziankówek
9) 26292 Lubień Kujawski – Katy – Lubień Kujawski
10) 26277 Kłóbka – Kłóbka,
11) 26295 Lubień Kujawski – Gole – Lubień Kujawski
12) 26298 Lubień Kujawski – Gole – Kłóbka
13) 26291 Lubień Kujawski – Bagno – Lubień Kujawski
3. Szczegółowe rozkłady jazdy, częstotliwość kursowania oraz warunki wykonywania przewozów określone zostaną w umowie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KUJAWSKO-POMORSKI TRANSPORT SAMOCHODOWY S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 341266700

7.3.4) Miejscowość: Włocławek

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-09-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2047402,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2028-12-31
2026-09-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE