Wielkopolskie
Realizacja usługi przewozu uczniów do szkół i przedszkola na trenie Gminy Damasławek na podstawie zakupionych biletów miesięcznych w roku szkolnym 2026/2027 i 2027/2028
- Data publikacji
- 28.08.2026, 09:13
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
ZAMAWIAJĄCY
Gmina Damasławek
- Adres
- Rynek 8, 62-110 Damasławek
- Telefon
- 672613611
- WWW zamawiającego
- www.damaslawek.nowoczesnagmina.pl
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411486 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
Realizacja usługi przewozu uczniów do szkół i przedszkola na trenie Gminy Damasławek na podstawie zakupionych biletów miesięcznych w roku szkolnym 2026/2027 i 2027/2028
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Damasławek
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791299
1.4.) Adres zamawiającego:
1.4.1.) Ulica: Rynek 8
1.4.2.) Miejscowość: Damasławek
1.4.3.) Kod pocztowy: 62-110
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.4.7.) Numer telefonu: 672613611
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@damaslawek.nowoczesnagmina.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.damaslawek.nowoczesnagmina.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.6.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411486
2.2.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III ZMIANA OGŁOSZENIA
3.1.) Nazwa zmienianego ogłoszenia:
Ogłoszenie o wyniku postępowania3.2.) Numer zmienianego ogłoszenia w BZP: 2026/BZP 00411346
3.3.) Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia: 01
3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:
SEKCJA VII - WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
7.4 Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom Przed zmianą:
NIE
Po zmianie:
TAK
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.