Świadczenie indywidualnej usługi transportowej door-to-door Uczestnikom Projektu
- Data publikacji
- 18.08.2026, 23:36
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wyniku postępowania
ZAMAWIAJĄCY
MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W SKALBMIERZU
- Adres
- plac Marii Skłodowskiej-Curie 23, 28-530 Skalbmierz
- biuro@skalbmierzmgops.pl
- WWW zamawiającego
- https://mgopsskalbmierz.naszops.pl/
- Strona postępowania
- OTWÓRZ STRONĘ →
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00396939 z dnia 2026-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie indywidualnej usługi transportowej door-to-door Uczestnikom Projektu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W SKALBMIERZU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 299943385
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: plac Marii Skłodowskiej-Curie 23
1.5.2.) Miejscowość: Skalbmierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-530
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@skalbmierzmgops.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mgopsskalbmierz.naszops.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e01513fa-2a0d-4f8b-a2fe-0f5e572f177d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie indywidualnej usługi transportowej door-to-door Uczestnikom Projektu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e01513fa-2a0d-4f8b-a2fe-0f5e572f177d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00396939
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00198358/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Świadczenie indywidualnej usługi transportowej door-to-door Uczestnikom Projektu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Blisko ludzi – utworzenie Centrum Usług Społecznych w Skalbmierzu jako narzędzie nowoczesnej pomocy społecznej”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268614
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 185487,81 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie indywidualnej usługi transportowej door-to-door Uczestnikom Projektu w ramach projektu pn. „Blisko ludzi – utworzenie Centrum Usług Społecznych w Skalbmierzu jako narzędzie nowoczesnej pomocy społecznej”, pojazdem Zamawiającego.
Łączny okres objęcia usługą: od podpisania umowy do 31.03.2029 r. w trzech ramach czasowych:
- od podpisania umowy do 30.09.2027 r. – szacowana liczba godzin 780 godzin,
- od 01.10.2027 r. do 31.07.2028r. – szacowana liczba godzin 650 godzin,
- od 01.08.2028 r. do 31.03.2029 r. – szacowana liczba godzin 520 godzin.
Łączna ilość godzin usługi KIEROWCY – szacowana liczba 1 950 godzin.
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie indywidualnej usługi transportowej door-to-door dla Uczestników Projektu ramach zadania realizowanego w projekcie w ilości 1950 godzin (szacowana liczba godzin) w okresie realizacji projektu dla ok. 100 osób (wg potrzeb UP).
Rodzaj pracy: Prowadzenie pojazdu (samochód do 9 osób, w tym pojazd dostosowany do przewożenia osób w tym osób starszych i z niepełnosprawnościami) na określonych trasach wskazanych przez Zamawiającego
4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
60140000-1 - Nieregularny transport osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 117000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 290550,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 117000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tomasz Bochnia
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PESEL
7.3.4) Miejscowość: Grodzonowice
7.3.5) Kod pocztowy: 28-530
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 117000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2029-03-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia: w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.