← WSZYSTKIE PRZETARGI
Dolnośląskie

Świadczenie publicznego autobusowego transportu zbiorowego na linii 851.

Data publikacji
31.08.2026, 08:29
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wyniku postępowania

ZAMAWIAJĄCY

Gmina Kobierzyce

Adres
Al. Pałacowa 1, 55-040 Kobierzyce
E-mail
zp@ugk.pl
WWW zamawiającego
https://www.ugk.pl/

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413366 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie publicznego autobusowego transportu zbiorowego na linii 851.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kobierzyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935075

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Pałacowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Kobierzyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-040

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@ugk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ugk.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie publicznego autobusowego transportu zbiorowego na linii 851.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69772b76-92a5-40e7-9265-7c957666d3f2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413366

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 w związku z art. 305 pkt 1 ustawy Pzp.
Zamawiający przewidział możliwość udzielenia zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamówienie podobne było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu opublikowanym w Biuletynie Zamówień Publicznych nr 2026/BZP 00129600 z dnia 26.02.2026 r.) i jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego. Całkowita wartość tych zamówień została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego, a ich zakres jest zgodny z zakresem zamówienia podstawowego.
Zamówienie podstawowe udzielone zostało 01.04.2026r., w wyniku przeprowadzonego postępowania w trybie podstawowym bez negocjacji na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp na świadczenie publicznego autobusowego transportu zbiorowego na linii 851, nr sprawy RZP.271.10.2026.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.57.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przewozów na gminnej sieci komunikacyjnej na terenie Gminy Kobierzyce w ramach publicznego autobusowego transportu zbiorowego na linii 851.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) Wykonywanie usług w zakresie przewozu osób i bagażu podręcznego w autobusowym transporcie zbiorowym organizowanym przez Gminę Kobierzyce na terenie Gminy Kobierzyce, na linii komunikacyjnej 851, w dni nauki szkolnej, zgodnie z zasadami określonymi w Projekcie umowy w szczególności:
a) w Charakterystyce usług przewozowych, stanowiącej Załącznik nr 2 do Projektu umowy, zawierającą aktualne dane dotyczące m. in. linii komunikacyjnych (w tym wielkość pracy przewozowej oraz rozkładu jazdy), rodzajów i cen biletów, a także inne informacje, istotne dla prawidłowej realizacji usług przewozowych,
b) w Parametrach technicznych i wyposażenia autobusów przeznaczonych do wykonywania usług przewozowych, stanowiących Załącznik nr 3 do Projektu umowy,
c) w Wymaganiach w zakresie jakości usług przewozowych, zasady kontroli jakości tych usług oraz zasady naliczania kar umownych za niewłaściwą jakość, stanowiących Załącznik nr 4 do Projektu umowy,
d) Prowadzenie sprzedaży biletów jednorazowych oraz kontroli dokumentów przewozu osób lub bagażu, w zakresie opisanym w § 3 Projektu umowy. Wpływy ze sprzedaży biletów, o których mowa w ustawie Prawo przewozowe, przysługują Zamawiającemu.
e) Publikowanie informacji dla pasażera, w zakresie opisanym w § 4 wzoru Umowy.
f) Udostępnienie Zamawiającemu w jego siedzibie na wskazanym przez niego komputerze oprogramowania komputerowego wraz z licencją na to oprogramowanie, niezbędnego do właściwego nadzoru realizacji zamówienia w postaci systemu automatycznej kontroli punktualności, bieżące napełnianie baz danych tego oprogramowania oraz przekazywanie Zamawiającemu aktualnych danych i zestawień statystycznych. Zasady udzielenia licencji nie mogą naruszać ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawach autorskich i prawach pokrewnych.
3. Pozostałe warunki realizacji zamówienia, w tym sposób rozliczenia pomiędzy Stronami, zawierają Projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 1 do Zaproszenia do Negocjacji).

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

63712100-4 - Usługi w zakresie obsługi dworców i przystanków autobusowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TURBO-TRANS Olejniczak Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9151792067

7.3.3) Ulica: Milicka 18

7.3.4) Miejscowość: Żmigródek

7.3.5) Kod pocztowy: 55-140

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18274,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-16

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE