Świadczenie usł. dowozu uczniów do jedn.oświat. na t. Gm. Dragacz w ramach przew. os. w kraj. transporcie drog. na liniach regul. poprzez sukcesywny zakup im. biletów m-cznych w roku szkol. 2026/2027
- Data publikacji
- 19.08.2026, 14:30
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wyniku postępowania
ZAMAWIAJĄCY
GMINA DRAGACZ
- Adres
- Dragacz 7A, 86-134 Dragacz
- ug@dragacz.pl
- WWW zamawiającego
- https://gm-dragacz.rbip.mojregion.info/
- Strona postępowania
- OTWÓRZ STRONĘ →
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398736 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usł. dowozu uczniów do jedn.oświat. na t. Gm. Dragacz w ramach przew. os. w kraj. transporcie drog. na liniach regul. poprzez sukcesywny zakup im. biletów m-cznych w roku szkol. 2026/2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DRAGACZ
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Dragacz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350990
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dragacz 7A
1.5.2.) Miejscowość: Dragacz
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-134
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@dragacz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gm-dragacz.rbip.mojregion.info/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13385441.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usł. dowozu uczniów do jedn.oświat. na t. Gm. Dragacz w ramach przew. os. w kraj. transporcie drog. na liniach regul. poprzez sukcesywny zakup im. biletów m-cznych w roku szkol. 2026/20272.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8e7176b-0ddc-47ed-bd01-e854b7a6d4c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398736
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036340/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Świadczenie usł. dowozu uczniów do jedn.oświat. na t. Gm. Dragacz w ramach przew. os. w kraj. transporcie drog. na liniach regul. poprzez sukcesywny zakup im. biletów m-cznych w roku szkol. 2026/2027
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332912
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.2.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 275244,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usługi dowozu uczniów do jednostek oświatowych na terenie Gminy Dragacz w ramach przewozów osób w krajowym transporcie drogowym na liniach regularnych poprzez sukcesywny zakup imiennych biletów miesięcznych w roku szkolnym 2026/2027.
2. Dowożeniem objętych będzie 283 dzieci 6-letnich spełniających roczne obowiązkowe przygotowanie przedszkolne i uczniów szkół podstawowych, 12 dzieci 5 letnich niespełniających rocznego obowiązkowego przygotowania przedszkolnego oraz 4 opiekunki.
1) Szkoły Podstawowej w Dragaczu (zwana dalej SP D)
2) Szkoły Podstawowej w Grupie (zwana dalej SP G)
3) Szkoły Podstawowej w Michalu (zwana dalej SP M)
4) Przedszkola Samorządowego w Grupie (zwane dalej PS G)
Dowozem objętych będzie ogółem 295 dzieci.
3. Wykonawca oświadcza, że posiada zdolność i uprawnienia (z wykorzystaniem infrastruktury komunikacji zbiorowej) do wykonywania usługi w zakresie i w czasie przewidzianym w umowie w oparciu o swoje zasoby techniczne, osobowe i finansowe.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z harmonogramem dowozów zawarty jest załączniku nr 1 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 11 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 238153,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 361752,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 238153,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "ŻANA" Usługi Przewozowe Kamil Gburczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5591673778
7.3.4) Miejscowość: Warlubie
7.3.5) Kod pocztowy: 86-160
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 238153,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia: w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.