← WSZYSTKIE PRZETARGI
Dolnośląskie

Świadczenie usług dowozu i odwozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Chojnowa do placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu w roku szkolnym 2026/2027

Data publikacji
02.09.2026, 10:08
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

ZAMAWIAJĄCY

GMINA MIEJSKA CHOJNÓW

Adres
pl. Zamkowy 1, 59-225 Chojnów
Telefon
765065451
E-mail
urzad.miejski@chojnow.eu
WWW zamawiającego
www.chojnow.eu

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417606 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
Świadczenie usług dowozu i odwozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Chojnowa do placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu w roku szkolnym 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA CHOJNÓW

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647446

1.4.) Adres zamawiającego:

1.4.1.) Ulica: pl. Zamkowy 1

1.4.2.) Miejscowość: Chojnów

1.4.3.) Kod pocztowy: 59-225

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.4.7.) Numer telefonu: 765065451

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad.miejski@chojnow.eu

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chojnow.eu

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417606

2.2.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III ZMIANA OGŁOSZENIA

3.1.) Nazwa zmienianego ogłoszenia:

Ogłoszenie o wyniku postępowania

3.2.) Numer zmienianego ogłoszenia w BZP: 2026/BZP 00414915

3.3.) Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia: 01

3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:

SEKCJA VI - OFERTY

3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:

6.1.6. Liczba ofert odrzuconych (Informacje o ofertach dla części nr 2)

Przed zmianą:

Po zmianie:
1

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zmianie ogłoszenia - -

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE