Podkarpackie
Świadczenie usług przewozowych uczniów i dzieci do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027
- Data publikacji
- 01.09.2026, 13:47
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wyniku postępowania
ZAMAWIAJĄCY
Miasto Tarnobrzeg
- Adres
- ul. Tadeusza Kościuszki 32, 39-400 Tarnobrzeg
- zampub@um.tarnobrzeg.pl
- Strona postępowania
- OTWÓRZ STRONĘ →
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416560 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług przewozowych uczniów i dzieci do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Tarnobrzeg
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409092
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 32
1.5.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.tarnobrzeg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.tarnobrzeg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0557fcd7-4bc8-4993-a130-4648604b87311.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług przewozowych uczniów i dzieci do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/20272.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0557fcd7-4bc8-4993-a130-4648604b8731
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416560
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033223/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Świadczenie usług przewozowych uczniów i dzieci do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374431
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP-I.271.33.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 1:Przywóz- od poniedziałku do piątku, 1 raz dziennie na trasie:
• ul. Nadwiślańska, Nagnajów (kapliczka), Nagnajów (wiadukt), Szkoła Podstawowa Nr 6, - ul. Mickiewicza 86, Ocice I, II, III, IV,V, VI Szkoła Podstawowa nr 6 - ul. Mickiewicza 86, Przedszkole nr 2 – ul. Kochanowskiego 7, Zespół Szkół Specjalnych – ul. Kopernika 18
• Przyjazd pod Szkołę Podstawowa nr 6 na godz. 7:50
Odwóz- od poniedziałku do piątku, 1 raz dziennie na trasie:
• Zespół Szkół Specjalnych – ul. Kopernika 18, Przedszkole nr 2, Szkoła Podstawowa nr 6 - ul. Mickiewicza 86, Ocice I, II, III, IV, V, Szkoła Podstawowa nr 6 - ul. Mickiewicza 86, Nagnajów (wiadukt), Nagnajów (kapliczka), ul. Nadwiślańska
Wyjazd ze Szkoły Podstawowej nr 6 poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek o godz. 14:35, środa o godz. 15:25
35 osób + 1 lub 2 opiekunów; min. 35 miejsca siedzące tj.
Szkoła Podstawowa nr 6 – 35 osoby + opiekun
Przedszkole nr 2 - 1 osoba + opiekun
Pojazd używany do transportu dzieci niepełnosprawnych musi być przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 ze zm.).
Wykonawca obliczając cenę przyjmuje szacunkową liczbę kursów w roku szkolnym 2026/2027 w liczbie 188 kursów.
Wykonawca przez określenie „kurs” rozumie - przywóz i odwóz dzieci wraz z opiekunami - z siedziby szkoły/przedszkola do miejsca określonego w poszczególnych zadaniach. Zamawiający zastrzega sobie zmianę trasy, zmianę godziny odwozu i przywozu oraz zwiększenie liczby uczniów o 6.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 75000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 2:Przywóz- od poniedziałku do piątku, 1 raz dziennie na trasie:
• ul. Warszawska (Sielec), ul. Warszawska (KOGA), ul. Warszawska 227 (Magdalena), ul. Warszawska (OSP-Zakrzów), ul. Przemysłowa (Przedszkole - Zakrzów), ul. Warszawska, ul. Litewska, ul. Świętego Onufrego, Szkoła Podstawowa nr 9 – ul. Wiejska 4
Przyjazd pod szkołę na godz.7:30
Odwóz I- od poniedziałku do piątku, 1 raz dziennie na trasie:
• Szkoła Podstawowa nr 9 – ul. Wiejska 4, ul. Świętego Onufrego, ul. Litewska, ul. Warszawska, ul. Przemysłowa (Przedszkole- Zakrzów), ul. Warszawska (OSP-Zakrzów), ul. Warszawska 227 (Magdalena), ul. Warszawska (KOGA), ul. Warszawska (Sielec)
Wyjazd ze szkoły o godz. 14:45
Odwóz II- od poniedziałku do piątku, 1 raz dziennie na trasie:
• Szkoła Podstawowa nr 9 – ul. Wiejska 4, ul. Świętego Onufrego, ul Litewska, ul. Warszawska, ul. Przemysłowa (Przedszkole- Zakrzów), ul. Warszawska (OSP-Zakrzów), ul. Warszawska 227 (Magdalena), ul. Warszawska (KOGA),
Wyjazd ze szkoły o godz. 16:30
56 osób + 1 opiekun; min. 40 miejsc siedzących tj.
Szkoła Podstawowa nr 9 – 56 osób + 1 opiekun
Pojazd używany do transportu dzieci niepełnosprawnych musi być przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 ze zm.).
Wykonawca obliczając cenę przyjmuje szacunkową liczbę kursów w roku szkolnym 2026/2027 w liczbie 188 kursów.
Wykonawca przez określenie „kurs” rozumie - przywóz i odwóz dzieci wraz z opiekunami - z siedziby szkoły/przedszkola do miejsca określonego w poszczególnych zadaniach.
Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany trasy, godziny dowozu i przywozu oraz zwiększenie liczby przewożonych: uczniów o 7 oraz o 1 opiekuna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 75000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 3Przywóz- od poniedziałku do piątku, 1 raz dziennie na trasie:
• ul. Narutowicza, ul. 1 Maja (Tapima), ul. Moniuszki (Stokrotka), ul. Mickiewicza (Szpital) ul. Wyspiańskiego (US), ul. Piłsudskiego, ul. Kopernika I, Kopernika 16A, Zespół Szkół Specjalnych – ul. Kopernika 18, Zespół Szkół nr 1 - ul. Kopernika 49, ul. 11 -go Listopada, ul. Marii Dąbrowskiej 10, ul. Sienkiewicza, ul. Sikorskiego, ul. Zwierzyniecka (przy Biedronce), Szkoła Podstawowa nr 9/Przedszkole nr 9 – ul. Wiejska 4;
• ul. Wiejska, Zespół Szkół nr 1 - ul. Kopernika 49 – w zależności od potrzeb zgłoszonych przez dyrektora Zespołu Szkół nr 1 związanych z planem zajęć dowożonych uczniów zespołu szkół;
Przyjazd do ZS nr 1 - 7:55
Przyjazd do Sp9, P9- 7:30
Odwóz- od poniedziałku do piątku, 1 raz dziennie na trasie:
• Szkoła Podstawowa nr 9/Przedszkole nr 9 – ul. Wiejska 4, ul. Zwierzyniecka (przy Żabce), ul. Sikorskiego, ul. Sienkiewicza, ul. Marii Dąbrowskiej 10, ul. 11 -go Listopada, Zespół Szkół nr 1 - ul. Kopernika 49, Zespół Szkół Specjalnych – ul. Kopernika 18, ul. Kopernika 16A, ul. Kopernika I, ul. Piłsudskiego, ul. Wyspiańskiego (US), ul. Mickiewicza (Szpital) ul. Moniuszki (Stokrotka), ul. 1 Maja (Tapima), ul. Narutowicza.
• Zespół Szkół nr 1 - ul. Kopernika 49, ul. Wiejska – w zależności od potrzeb zgłoszonych przez dyrektora Zespołu Szkół nr 1 związanych z planem zajęć dowożonych uczniów zespołu szkół;
Wyjazd z Sp9, P9 o godz. 14:30
Wyjazd z ZS nr 1 – w zależności od potrzeb zgłoszonych przez dyrektora Zespołu Szkół nr 1 związanych z planem zajęć dowożonych uczniów zespołu szkół;
21 osób, w tym 3 osoby na wózkach inwalidzkich + 1 do 3 opiekunów; tj.
Okres ferii zimowych, wakacji, przerw świątecznych – do 40 kursów
Przywóz- od poniedziałku do piątku, 1 raz dziennie na trasie:
• Na terenie Miasta - Przedszkole nr 9 – ul. Wiejska 4;
Przyjazd do P9 - 8:00
Odwóz- od poniedziałku do piątku, 1 raz dziennie na trasie:
• Przedszkole nr 9 - ul Wiejska 4 - na terenie Miasta
Wyjazd z P9 godz. 15:00
9 osoby + 1 opiekun;
Pojazd używany do transportu dzieci niepełnosprawnych musi być przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 ze zm.).
Wykonawca obliczając cenę przyjmuje szacunkową liczbę kursów w roku szkolnym 2026/2027 w liczbie 188 kursów.
Wykonawca przez określenie „kurs” rozumie - przywóz i odwóz dzieci wraz z opiekunami - z siedziby szkoły/przedszkola do miejsca określonego w poszczególnych zadaniach.
Wykonawca zobowiązany jest do ujęcia w cenie do 40 dodatkowych kursów podczas ferii zimowych, wakacji - placówka nieferyjna Przedszkole nr 9 według potrzeb placówki. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany trasy, godziny dowozu i przywozu oraz zwiększenie liczby uczniów o 8.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 100000,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 4Przywóz- od poniedziałku do piątku, 1 raz dziennie na trasie:
• ul. Zamkowa, ul. Sienkiewicza (DPS), ul. Sienkiewicza, ul. Kwiatkowskiego, al. Warszawska (przystanki oś Wielowieś i Zakrzów), ul. Bema, ul. Litewska, ul. Jana Słomki, ul. Wiejska 4 (przy Szkole Podstawowej nr 9), ul. Sikorskiego (oś Dzików), ul. Zwierzyniecka (przy Biedronce), ul Sikorskiego (przy banku), ul. 11-go Listopada, Zespół Szkół Specjalnych - ul. Kopernika 18,
Przyjazd pod szkołę- Zespół Szkół Specjalnych na godz. 7:40
Odwóz- od poniedziałku do piątku, 1 raz dziennie na trasie:
• Zespół Szkół nr 1 – ul. Kopernika 49, Zespół Szkół Specjalnych – ul. Kopernika 18, ul. Sikorskiego (przy banku), ul. Zwierzyniecka (przy Żabce), ul. Wiejska 4 (przy Szkole Podstawowej nr 9), ul. Jana Słomki, ul. Konfederacji Dzikowskiej, al. Warszawska (przystanki oś Wielowieś i Zakrzów), ul. Bema, ul. Litewska, ul. Kwiatkowskiego, ul. Sienkiewicza, ul. Sienkiewicza (DPS), ul. Zamkowa,
Wyjazd z Zespołu Szkół Specjalnych o godz. 14:30;
21 osób, w tym 3 osoby na wózku inwalidzkim + 1 do 3 opiekunów;
Pojazd używany do transportu dzieci niepełnosprawnych musi być przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 ze zm.).
Wykonawca obliczając cenę przyjmuje szacunkową liczbę kursów w roku szkolnym 2026/2027 w liczbie 188 kursów.
Wykonawca przez określenie „kurs” rozumie - przywóz i odwóz dzieci wraz z opiekunami - z siedziby szkoły/przedszkola do miejsca określonego w poszczególnych zadaniach.
Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany trasy, godziny dowozu i przywozu oraz zwiększenie liczby przewożonych uczniów o 8.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 100000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78576,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 84058,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78576,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „PKS Tarnobrzeg” Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 831370127
7.3.3) Ulica: Zwierzyniecka 30
7.3.4) Miejscowość: Tarnobrzeg
7.3.5) Kod pocztowy: 39-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78576,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-06-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78576,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 84058,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78576,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „PKS Tarnobrzeg” Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 831370127
7.3.3) Ulica: Zwierzyniecka 30
7.3.4) Miejscowość: Tarnobrzeg
7.3.5) Kod pocztowy: 39-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78576,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-06-30Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 95294,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104405,76 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 95294,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „PKS Tarnobrzeg” Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 831370127
7.3.3) Ulica: Zwierzyniecka 30
7.3.4) Miejscowość: Tarnobrzeg
7.3.5) Kod pocztowy: 39-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 95294,88 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-08-31Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78576,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 84058,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78576,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „PKS Tarnobrzeg” Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 831370127
7.3.3) Ulica: Zwierzyniecka 30
7.3.4) Miejscowość: Tarnobrzeg
7.3.5) Kod pocztowy: 39-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78576,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-06-30Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.