Kujawsko-pomorskie
Świadczenie usług transportowych – dowóz uczniów do szkół podstawowych i przedszkoli w roku szkolnym 2026/2027
- Data publikacji
- 20.08.2026, 13:02
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wyniku postępowania
ZAMAWIAJĄCY
GMINA DOBRZYŃ NAD WISŁĄ
- Adres
- ul. Szkolna 1, 87-610 Dobrzyń nad Wisłą
- dobrzyn@dobrzyn.pl
- WWW zamawiającego
- www.dobrzyn.pl
- Strona postępowania
- OTWÓRZ STRONĘ →
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400420 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług transportowych – dowóz uczniów do szkół podstawowych i przedszkoli w roku szkolnym 2026/2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DOBRZYŃ NAD WISŁĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866531
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 1
1.5.2.) Miejscowość: Dobrzyń nad Wisłą
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-610
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dobrzyn@dobrzyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dobrzyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/dobrzyn1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług transportowych – dowóz uczniów do szkół podstawowych i przedszkoli w roku szkolnym 2026/20272.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b82dd3a-48c9-4ae9-aa54-9cf6c1ed4c0c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400420
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00026115/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Świadczenie usług tramsportowych - dowóz uczniów do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2026/2027
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359144
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZOS.ZP.KS.271.12.26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są usługi transportowe, polegające na dowozie uczniów do szkół podstawowych i dzieci do przedszkoli prowadzonych przez Miasto i Gminę Dobrzyń nad Wisłą w roku szkolnym 2026/2027 w okresie od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r. - w dniach nauki szkolnej, z wyłączeniem przerw przewidzianych organizacją roku szkolnego, zgodnych z kalendarzem roku szkolnego 2026/2027, opublikowanym na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja/ministerstwo-edukacji-narodowej-oglosilo-kalendarz-roku-szkolnego-20262027, 8 dni dyrektorskich oraz przerw spowodowanych nieprzewidzianymi wcześniej okolicznościami m.in. stan epidemiologiczny, ogłoszony na podstawie aktu prawnego na terenie kraju lub obejmującego teren Gminy Dobrzyń nad Wisłą - dla części Nr 1 Chalin, zgodnie z Załącznikiem nr 9 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 176050,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są usługi transportowe, polegające na dowozie uczniów do szkół podstawowych i dzieci do przedszkoli prowadzonych przez Miasto i Gminę Dobrzyń nad Wisłą w roku szkolnym 2026/2027 w okresie od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r. - w dniach nauki szkolnej, z wyłączeniem przerw przewidzianych organizacją roku szkolnego, zgodnych z kalendarzem roku szkolnego 2026/2027, opublikowanym na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja/ministerstwo-edukacji-narodowej-oglosilo-kalendarz-roku-szkolnego-20262027, 8 dni dyrektorskich oraz przerw spowodowanych nieprzewidzianymi wcześniej okolicznościami m.in. stan epidemiologiczny, ogłoszony na podstawie aktu prawnego na terenie kraju lub obejmującego teren Gminy Dobrzyń nad Wisłą - dla części Nr 2 Krojczyn, zgodnie z Załącznikiem nr 9 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 164934,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są usługi transportowe, polegające na dowozie uczniów do szkół podstawowych i dzieci do przedszkoli prowadzonych przez Miasto i Gminę Dobrzyń nad Wisłą w roku szkolnym 2026/2027 w okresie od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r. - w dniach nauki szkolnej, z wyłączeniem przerw przewidzianych organizacją roku szkolnego, zgodnych z kalendarzem roku szkolnego 2026/2027, opublikowanym na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja/ministerstwo-edukacji-narodowej-oglosilo-kalendarz-roku-szkolnego-20262027, 8 dni dyrektorskich oraz przerw spowodowanych nieprzewidzianymi wcześniej okolicznościami m.in. stan epidemiologiczny, ogłoszony na podstawie aktu prawnego na terenie kraju lub obejmującego teren Gminy Dobrzyń nad Wisłą - dla części Nr 3 Dobrzyń nad Wisłą, zgodnie z Załącznikiem nr 9 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 137699,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5,14 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5,14 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU „NAFTEX” Sp.j. Jan Adamski Jadwiga Adamska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8891000625
7.3.4) Miejscowość: Witowo 43
7.3.5) Kod pocztowy: 88-231
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5,14 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-25Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU „NAFTEX” Sp.j. Jan Adamski Jadwiga Adamska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8891000625
7.3.4) Miejscowość: Witowo 43
7.3.5) Kod pocztowy: 88-231
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-25Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jacek Balcerowski Usługi Transportowe Samochodem Ciężarowym i Przewozy Autokarowe
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8931000549
7.3.3) Ulica: Polna 9
7.3.4) Miejscowość: Dobrzyń nad Wisłą
7.3.5) Kod pocztowy: 87-610
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-25Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.